Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék egy ilyen kapcsolatot? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok elég jó pasi ahhoz, hogy szép barátnőm lehessen, és nem is tudok azzá válni (nagyon sokat dolgoztam magamon, de így sem sikerült elég vonzóvá válnom). És nem érdekel, ki tart felszínesnek, én a szép lányokhoz vonzódom, nem tudnék boldog lenni valakivel, akit nem tartok annak (próbáltam már).

Elfogadom, hogy nem lehetek elég jó egy szép nőnek, de nagyon szeretném, ha legalább szolgaként a hasznára lehetnék egynek. De nem egy dominát keresek, aki X összegért eljátssza ezt velem, hanem szeretnék egy rendes emberi kapcsolatot valakivel, akinek könnyebbé, kényelmesebbé teszem az életét minden téren.

Mit tehetnék, hogy legalább szolgaként elfogadjon egy szép lány?


2020. dec. 18. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ízlés nagyon egyéni.

Akit te szépnek látsz, más rondának.

Szóval csak kezdeményezz bátran, lehetséges, hogy egy mások által rondának tartott lányt látsz szépnek, és nem is lesz vetélytársad.

2020. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aki nekem tetszik, az ha nem is tetszik konkrétan mindenki másnak, azért még sok másik embernek fog tetszeni.
2020. dec. 18. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez szánalmasan hangzik. 😬


Egyébként ne magad felett keresgélj, hanem a saját portádon. Akkor lesz magadhoz való.

2020. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy szánalmasan hangzik, de ez jutott nekem.

Azt meg nem értem, hogy egy ennyire rövid szövegből miért nem sikerült kivenni, hogy a saját szintemen minden erőfeszítésem ellenére is csak a minden szexuális kisugárzás nélküli, számomra semmilyen szinten nem vonzó lányok vannak, és erről szólt a kérdés, hogy beérném a szolga szereppel is, csak közöm lehessen olyanhoz, aki tetszik.

2020. dec. 18. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a kopasz vörös pasi?
2020. dec. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 hagyjuk már ez jó?van nő akit szinte mindenki szépnek lát vagy minimum átlag fölöttinek mindenki.ezzel azok szoktak jönni akik relativizálnak hogy ne legyen annyira elviselhetetlen a balfékségük
2020. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!