Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az gáz, ha engem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha engem zavar, ha valakinek sok kapcsolata volt előttem?

Figyelt kérdés
Annak megvan az oka, nem?

2020. dec. 21. 19:01
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
78%
Nekem nem gàz, speciel nem relevàns ez a tény szàmomra. Te döntesz, a te értékrended.
2020. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Nem gáz, sőt!



Nekem sok "kapcsolatom" / barátom volt. 19 éves vagyok, de eddíg 10 barátom volt. Relatív, hogy ez sok-e vagy sem. De eddíg mindig azt kaptam, hogy rengeteg stb és előítéletek mindig vannak emiatt.


Pl bizalmi problémák és sokkal több volt a féltékenységi jelenet a srácok részéről emiatt. Hozzátenném, hogy 1x sem csaltam meg senkit. Csak annyi a bűnőm, hogy kapcsolatból kapcsolatba ugráltam.


Ezen változtattam és egyedül is jó nem kell mindig valaki mellém csak hogy legyen.


De igazából zavaró tényező is,hogy sok volt kapcsolatom vagyis,hogy sok emberrel szexeltem már.


Ha kérdezték mindig őszínte voltam. De ezt azt eredményezte, hogy ma már offolnak emiatt. Tervezem, hogy inkább max 2 nyögök be :)

2020. dec. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek joga van szelektálni. Speciel nekem sem fér bele az, ha valakinek sok kapcsolata volt, az még kevésbé, ha 1-2-nél több egyéjszakás. Nem ítélem el egyiket sem, és úgy gondolom, mindenki úgy él, ahogy szeretne, és ahogy neki jó. De, ja valaki ágyról ágyra jár, vagy egyik kapcsolatból ugrik a másikba, azzal nem egyezik a párkapcsolatról és szexualitásról való nézetünk. Mondjuk azt hozzáteszem, hogy nem mindegy, hogy sok tinikapcsolata volt, de felnőttként már csak 1-2-3 komoly, több éves, vagy felnőttként is sokat váltogatta a partnereit.
2020. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Te döntöd el, hogy neked gáz vagy sem.
2020. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
akinek sok kapcsolata volt , annyit jelent hogy nem jó ember ismerő , így önmagát se ismeri.
2020. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat skacok!
2020. dec. 21. 20:12
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Nekem sosem volt még az életben kapcsolatom, de fiatal korom óta azon pörgök, hogy nem örülnék én sem annak, ha 5-10-100 kapcsolata volna a lehetséges jelöltemnek. Ma, 38 éves vagyok, és tudom, hogy ez, a mai társadalom mentalitását vizsgálva már reménytelen elvárás lenne... (F)
2020. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Mindenki szelektál valamilyen módon. Én ezt jó szűrőnek tartom egyébként. Nyilván nem instant kizárás ha valakinek az általam "meghatározott" kapcsolati számnál több volt, de azért akkor már elgondolkodom. Nálam egyébként ilyen öt-hat ami belefér (húszas évek vége, harmincas eleje korosztály).
2020. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Én nem foglalkozom vele, minek? Az akkori személyisége érdekel, amit megismerek, abból a szempontból érthető ez mégis, mivel sok ember személyisége egy idő után "elakad", ez azt jelenti, hogy játszmázik, hisztizik, infantilis és stb, ha valakinek felnőtt személyisége van és nem "bújik" elő belőle a gyerek/szülő, abban az esetben velem egyenes lesz és szeretetteljes lesz, így pedig az együtt eltöltött idő minden perce kincs lesz és szeretetben gazdag.
2020. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Ez milyen formaban derul ki? Mi szamit “kapcsolatnak”? Szexeltem kb 20-30 emberrel (nem emlekszem pontosan), de “hosszabb” kapcsolatom volt kb 4-5. A pasim se a dugasokrol, se a kapcsolataimrol nem tud es en se kerdeztem meg hogy “dragam, hany not fektettel meg elottem?”
2020. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!