Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más 30 feletti férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más 30 feletti férfi is (35 F vagyok), aki alkalmatlan apaszerepre, családfenntartó szerepre, és nem volt még házas, vagy nem élt többet együtt 1-2 évnél nővel, ezért nincs és valószínűleg nem is lesz senkije már?

Figyelt kérdés
Van egy kis lakásom. De ugye a legtöbb dologhoz nem értek, sokmindenhen szerelő kell, már ha eljön. Most itt ne egy villanykörte becsavarására, vagy szobakifestésre, csaptelep kicserélésre gondoljunk, mert az alap dolog. Hanem olyanokra, ahol nem nagyon hibázhatsz. Jó, ott a barkácskönyv, de ha nem csináltad előtte párszor, akkor nem olyan lesz az, meg elrontod a kis lakásod. Pl padlót leburkolni (igen, 10/9 ismerős maga csinálja), gipszkartonozni (igen, 10/9 ismerős egyedül csinálja), parkettázni (igen, megint csak maguk csinálják), felfúrni egy tvállványt (igen, ezt is mindenki maga csinálja, de ha nem jó helyre fúrod, szép nagy lyuk fog ott tátongani, vagy laza lesz a furat, stb gondok vannak). Meg sorolhatnám. Vagy ha valakinek kertes háza van, akkor ott is majd minden ismerős egyedül vagy 1-2 sima, nem szaki haverral betonoz, háztetőt újratesz, melléképületet épít, stb. Olyan helyen éltem 30 éves koromig, ahol mindenki mindent egymaga csinált (most ne 10 köbméter fe bedolgogozására gondoljunk, mert azt én is csináltam, vagy füvet nyírtam). De ez csak az egyik. Ott a másik, hogy ha nem keresel jól, 4-500 nettót (én átlagot), akkor szintén nem fog a legtöbb nő úgy rád nézni, mint egy családfenntartóra. ÉS még sorolhatnám a gondokat. Voltak kapcsolataim, de max 1-2 évesek. Az meg nem ugyanaz, hogy x éve házas vagy és elsajátítod azok a skilleket, ami ahhoz kell, hogy a legtübb nő igazi férfiként nézzen rád....
2020. dec. 24. 10:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Az milyen munka ami pl 13-14 órás?"


Igen 12. + utazás.

2020. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen, van. Hasonló gondolatok miatt én is évekkel ezelőtt feladtam szívem mélyén a párkapcsolat lehetőségét, egyszerűen képtelenségnek tartom, hogy legyen valakim. De ez mára így jól van. Viszont ugye tudod, hogy igazán nem az számít egy nőnél, hogy te nem tudod ezeket elérni, vagy véghez vinni? Hanem az ezekből a gondolatokból eredő problémát, ami valószínű benned is van és bennem is létezik irántuk: ez pedig az önbizalomhiány.
2020. dec. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Van önbizalomhianyom boven sajnos
2020. dec. 26. 09:52
 14/18 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Együttérzek veled kedves kéredző és sajnos ez a probléma forrása. Nekem pl a vezetés egy olyasvalami, amiből nagyban ered az önbizalomhiányom egy párkapcsolat iránt. Megvan a jogsi, de egyszerűen nincs érzékem a vezetéshez, balesetet meg nem szeretnék elkövetni. És hiába mondják nekem, hogy ez nem baj, nem ez számít, mentek bringázni stb, még ha néhány normális nőnél tényleg nem ez számít, ha szeret, egy férfinak a mai világba tudnia kell vezetnie, ha komoly párkapcsolatban él és családot szeretne alapítani. És ez a gondolat nem szűnne meg bennem. Valószínű fogok még járni órákra nyáron, ezt a részét nem adom fel, de tudom milyen az az érzés, amikor ezekből a gondolatokból ered az önbizalomhiány és így nem sok esélye van egy jól működő párkapcsolat kialakításához sajnos. Az önbizalom elengedhetetlen. De amondó vagyok, addig is élvezni kell az életünket, engem ma már nem visz le, hogy nincs és valószínű egy jó darabig nem is lesz párkapcsolatom, egyedülállóként is lehet jól és kiegyensúlyozottan élni, csak fejben ezt el kell dönteni, hogy igenis, talpra állok és nem fogom magam elhagyni.
2020. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bocsánat, "kérdező"-t szerettem volna írni.
2020. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igazad van 14-es, hogy egyedül is lehet minőségi életet élni. Pesten én sem szeretek vezetni, borzasztó nehéz, tele villamossal, buszsávokkal, záróvonalokkal. Szerintem ha komolyan néznék ott a kreszt, mindenki megbukna pár év után is. Szerencse h miskolci vagyok
2020. dec. 26. 17:00
 17/18 anonim ***** válasza:
Nehez munkák ezek
2021. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#10 én árokásastól az egyetemi docensig csak ilyenekkel találkoztam még.


De régen én is esküdöztem, hogy nem bírom a vért.

Egészen addig tartott, míg a kislányom ki nem nyúlt egy ajtóüvegen.

Levert a víz, de csak el tudtam látni .

Nem kell előre eldönteni mit tudsz, mit nem.

2021. jan. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!