Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csonttömeg-csökkenéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csonttömeg-csökkenéssel mondjak le róla, hogy valaha is lesz szép, vonzó barátnőm?

Figyelt kérdés

Krónikus betegség miatt is jött elő és mivel 25 éves korig alakul ki a végleges csontállomány (28 vagyok), már nem fogok tudni rajta változtatni, emiatt min. 50 éves koromra garantált egy gerinc/csípőműtét vagy akár combnyaktörés, mert ugye öregedéssel folyamatosan csökken a csontozat sűrűsége.

Amúgy viszonylag helyes az arcom és kedves személyiség vagyok.



2020. dec. 26. 12:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
6. Márpedig ez a lány átlagosnak mondható.
2020. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Látszik, mi nektek az átlagos, és miért nem jut átlagos nő sem.

Ez a lány nagyon szép, csak nincs rajta két kiló smink és ribi szerkó, és nem pucsít be.


Most már csak arra lennék kíváncsi, milyen nektek az átlagos férfi? Remélem, legalább olyan jóképű, mint amilyen helyes ez a lány.

2020. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
11. Ha szerinted csak a nők felső 5%-a nevezhető szépnek akkor igen, ez a lány átlagos.
2020. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Csak tudod ez a ki kit kaphatna dolog elég komplex dolog, mert pl. ha tudat alatt (vagy akár tudatosan) valakit maga fölé helyezel, akkor azzal már eleve máshogy fogsz viselkedni, és a saját esélyeidet cseszed el.

A másik meg, hogy egyszerűen ha azt mondod valakinek, hogy ne szívből, vágyból válasszon, hanem azzal érje be, ami jut, azzal az egyik legalapvetőbb emberi érzelmi szükségletét invalidálod. Senkinek sem lehet garantálni, hogy meg fogja találni/kapni, akit keres, de azt sincsen joga mondani senkinek, hogy nem keresheti.

2020. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
13, hiszen én pl. pont azt írtam korábban, hogy az átlagos az simán lehet szép, mert az átlagos az nem egy esztétikai kategória, hanem statisztikai. Ez a lány szerintem is átlagos ÉS szép.
2020. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Aki azt állítja, hogy a linkelt csaj szép, attól sírva kérem: KÖNYÖRGÖM (akár privátban) linkelj már olyan csajról fotót, aki szerinted tényleg ÁTLAGOS!


Mert felfordulok ettől a mércézéstől. A nap végére még talán az is ki fog derülni, hogy Kasszás Erzsi is Victoria Secret modell és semmi esélyem nála, hanem adjam le az igényeimet.

2020. dec. 26. 13:54
 17/35 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi lennék.

Jöhetnek a képek, de nem a google "average girl" találatokból!

2020. dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

A másik dolog meg, hogy a kérdező annyit írt, hogy van egy betegsége. Nem azt, hogy ronda, igénytelen, lusta, bunkó vagy egyéb negatív tulajdonsága lenne, hanem, hogy van egy betegsége, ami miatt bizonytalan magában, és fél, hogy nem tud majd az ízlésének megfelelő barátnőt találni.

Erre miért azt kell reagálni, hogy TE ÉRJED BE AZZAL AMI JUT? Miért kell minden egyes ilyen kérdésnél ilyen iszonyat rosszindulattal hozzáálni a másikhoz? Szerinted volt már valaha, hogy egy ilyen válasz bárkinek bármiben segített? Vagy nem is ez a célod, hanem te magad is rossz érzést akarsz kelteni?

2020. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Beállok a képkérők sorába nőként. Erről a nőről már csak a bőrproblémák hiányoznak ahhoz, hogy kb. olyan rusnyadék legyen, mint én. De a széptől még így is qrva messze van. Átlagosnak talán még elmegy... Annak alsó tartománya. Nem a smink hiánya a gond ugyanis, hanem pl. az előnytelen arcvonások, mint a csíkszemek, csíkszáj vagy a seszínű, rossz szerkezetű (sem nem egyenes, sem nem hullámos/göndör, szálkás, fél pillanat alatt bezsírosodásra hajlamos tövű) haj. És akkor a testét még nem is láttuk - vékonynak tűnik, simán benne van a pakliban, hogy egyúttal lapos is.
2020. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Látod, amúgy itt a bizonyíték, hogy egy "átlagos" csaj simán lehet az egyik embernek szép, a másiknak csúnya, mert egyébként nekem is tetszik, bár öltözhetne jobban.
2020. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!