Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csonttömeg-csökkenéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csonttömeg-csökkenéssel mondjak le róla, hogy valaha is lesz szép, vonzó barátnőm?

Figyelt kérdés

Krónikus betegség miatt is jött elő és mivel 25 éves korig alakul ki a végleges csontállomány (28 vagyok), már nem fogok tudni rajta változtatni, emiatt min. 50 éves koromra garantált egy gerinc/csípőműtét vagy akár combnyaktörés, mert ugye öregedéssel folyamatosan csökken a csontozat sűrűsége.

Amúgy viszonylag helyes az arcom és kedves személyiség vagyok.



2020. dec. 26. 12:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

19 - Majd én eldöntöm, hogy szerintem mi "hiányzik" róla és milyen. Szerintem szép, az egyetlen "szépséghibája" a szemöldöke, mert ilyen hiányos, de azon egy mozdulattal lehet segíteni. Csíkszeme meg egyáltalán nincs (látszik, hogy hunyorít, basszus :D), és azért írtam a szempillaspirált, mert az még jobban nyitja a tekintetet. Meg hát a hajmosás is ráférne, meg vmi jó frizura.

De így, ezekkel együtt is én egy szép lányt látok a képen és qrvára leszarom, ha valaki szerint nem az, én azt írom, amit látok.


Az átlagos szerintem ilyesmi:


[link]


[link]


[link]

2020. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Aha, akkor az átlagos = nincs szexuális kisugárzása
2020. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Nem, átlagos = középszerű, nem szép, de nem csúnya, sok van belőle
2020. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

"A másik dolog meg, hogy a kérdező annyit írt, hogy van egy betegsége. Nem azt, hogy ronda"


Na ezaz. Eközben más kérdéseknél álszent módon meg hangoztatják a píszi dumát, hogy nem zavar, ha beteg (vagy testi hibás) ha amúgy jó ember/kedves blablabla. Ilyenkor kiugrik a szög a zsákból. A vékonyságomon kívül ember nem mondaná meg, hogy beteg vagyok, hanem csak egy igényes kistermetű fiatalember.

---

#21: Ezzel konkrétan pofáncsaptad magad. xD

A 3 csajból az első kettő nálam konkrétan bőven átlag feletti kategória (főleg az első). Erre azt állítod, hogy átlagosak. :D LOL

Ebből is látszik, hogy gőzötök sincs az ízlésekről vagy simán csak ferdítetek minden hasonló kérdésnél.

2020. dec. 26. 18:15
 25/35 anonim ***** válasza:

Aki vékony nőként az már nem átlagos! Ez a baj kérdező hogy nyomorékként is modell csajra húzogatod a kukidat. Csak duci lányál van esélyed!


25/N

2020. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Aki vékony nőként az már nem átlagos? Mibe fogadjunk, hogy te valami debella vagy, és ezzel próbálod jobban érezni magad?
2020. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

"Ebből is látszik, hogy gőzötök sincs az ízlésekről vagy simán csak ferdítetek minden hasonló kérdésnél."


Mondd, te miért vagy ekkora f.aszfej? Olyan nem merül fel, hogy nem mindenkinek ugyanaz a szép?

2020. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

25, vékony vagyok, azaz sovány. Valóban nem vagyok átlagos; mélyen átlag alatti vagyok.

Azért a vékonyságnál jóval több kell az átlag felettiséghez... És a vékonyságnak is olyan formája, amelyhez szép, formás, kerek mell, fenék és lábak társulnak, nem látszanak ki a bordák, és a karok sem olyanok, mint a szívószál.

2020. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
#25: Remélem ezzel az ocsmány kommenttel a pokol legmélyebb bugyraiban fogsz megégni. Ilyet mondani, hogy nyomorék egy tünetmentes betegre... Még akkor se lehetne pofád ilyet írni, ha tényleg az lennék. Pfff. Alávaló némber!
2020. dec. 26. 21:21
 30/35 A kérdező kommentje:
Amúgy meg megpukkadhatsz, mert sok duci lány is simán bejön, ha igényes, figyel magára (sport az adottságai függvényében ahogy én is megteszem mindezt dacára, hogy sose lehetek kigyúrt izomagy) és nőies az arcuk. Nem testsúly függvénye a szépség! Ennyi!
2020. dec. 26. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!