Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jó ebben is, hogy még 37...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó ebben is, hogy még 37 éves férfiknt is zavar az elutasítás, és ha kapok egyet, akkor megint 1-2 hónapra magamba zuhanok és folyamatosan mindogatom magamnak, hogy jobb egyedül, és minden szingli 40 es haverom is majd kicsattan a boldogságtól?

Figyelt kérdés
Jó ez ha beetetjük az agyunkat, hogy jobb egyedül?
2020. dec. 26. 17:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Válogass a szintendről akkor. De ott a találati arány mindjárt kicsi lesz de nem lehetetlen. Ráadásul akkor el kell tudnod viselni azt a sok szаrt, amit rádöntenek a nők (és ugye fognak is mert nők). A csaj pedig lépten-nyomon azon lesz, hogy jobbat találjon magának. Ezért mondtam, hogy egy okos férfi -2-es emeletről válogat és nem lesz gond a csajjal vagy ha mégis kit érdekel.
2020. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ha random nőkhöz mész oda a semmiből, akkor mégis mit vársz? Talán rábök valéaki egy nőre és akkor viheti? Szerinted ez így működöik? Komoly bajok vannak az emeleten.
2020. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És mi értelme együtt lenni a "-2"-es nővel, ha nem vonzódik hozzá?
2020. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
#13-as, kihasználni. Egyébként még a ronda nőknek is lehet jó рinája. Bizony.
2020. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Volt már több barátnőm, de igen, volt egy élményem, egy molet nővel (arca szép volt) volt a legjobb a szex. Mindenkivel bírtam a szexuális együttlétet fél-1 óra intenzív szeretkezésig, vele semeddig, max 2 percig. Annyira összeillettünk ilyen tekintetben (ő is elment). De tényleg a szintem alatt volt a nő kettővel. Ő akart folytatást, én nem, mert még az exemet szerettem és őt akartam visszakapni (1 évre sikerült, de megint elromlott a dolog).
2020. dec. 26. 19:15
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, akkor inkább ülj le, gondokodj el és vond le a következtetést. Ha hajlandó vagy szаr nőkkel leállni és még teszik is, akkor nem igazán értem miről beszélünk még. Ez így egy nagyon ideális helyzet is lehetne.
2020. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!