Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak miért várjátok ki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért várjátok ki még a lány elkezd kötődni, többet érezni és csak utána mondjátok el, hogy nem szeretnétek semmi komolyat?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 00:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
15%
Persze, véletlen sem azért javasoltam, amit, mert az lenne a helyes út. Csak az szerintem működő megoldás lenne a felvázolt problémára. De azért lássuk be, top nők nem maradnak egyedül :). Úgyhogy ezek csak eseti problémák valószínűleg, ráadásul elég fiatalok is vagytok még, majd aggódjatok ezen 50 évesen.
2020. dec. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
11. Ezzel azt akarod mondani, hogy csúnyák az itteni válaszolók?
2020. dec. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Küldök szívesen képet,ha azt hiszed,hazudok :
2020. dec. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
89%

Az lenne a helyes út,ha olyan párom lenne,akit bottal sem piszkalnek meg,akinek emiatt komoly lelki problémái lennének? Ne már,ez valaki szerint tényleg járható út? Xd És nem,nem fogok leadni az igenyeimbol. Nem kell mindenáron pasi,olyan kell,akivel kölcsönösen jól érezzük egymást és vonzódunk egymáshoz.


22 nő

2020. dec. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
33%
#13: Én azt hiszem, hogy hazudsz.
2020. dec. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
4%

"de pont ez az, hogy am már akad bőven olyan lány aki benne van ilyenekben"


Akkor kérlek beszéld meg ezekkel a lányokkal, hogy tartsanak szexuálisan vonzónak minket is, mert mi is szívesebben lennénk olyan nővel, akivel csak lazán össze lehet járogatni szexelni.


Gondolhatod, hogy nem örömmel bántunk meg másokat lelkileg, szívesen küszöbölnénk ki ezt a mellékhatást, ami önző vágyaink kiélése közben keletkezik.


Míg ti nők válogathattok, mi férfiak csak azokkal a nőkkel tudunk lefeküdni, akik kellően vonzónak tartanak ahhoz, hogy ezt megengedjék.

2020. dec. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt az adjunk lejjebb az igenyekbol dumát. Találkoztam én már szrhazi ronda pasival is. Mert én sajnos anno egyszer lentebb adtam az igenyemet. Összejöttem vele és a kapcsolat alatt kb végig verbálisan bántalmazott, alazott hogy én milyen buta meg csúnya vagyok, kiemelte a hibaimat és ezt képes volt az ő és az én családom előtt is csinálni. Borzasztó élmény volt. Tisztában volt vele hogy mérföldekkel jobbat is találnék nála és úgy gondolta nem úgy próbál megtartani és megfogni hogy tisztel, szeret és értékel ami minden normális kapcsolat alapja, hanem úgy hogy letöri az önbizalmam és ha értéktelennek érzem magam majd hálás leszek hogy legalább ő velem van. Szóval kérdező, le ne adj az igenyeidbol.
2020. dec. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
3%

#17: "Tisztában volt vele hogy mérföldekkel jobbat is találnék nála és úgy gondolta nem úgy próbál megtartani és megfogni hogy tisztel, szeret és értékel ami minden normális kapcsolat alapja, hanem úgy hogy letöri az önbizalmam és ha értéktelennek érzem magam majd hálás leszek hogy legalább ő velem van."


És általában ez a módszer a gyakorlati tapasztalat alapján kiválóan működik, lásd még: otthon tespedő stricik és Svájcban dolgozó prostijaik.


Ha viszont normális, kedves vagy egy nővel, tiszteled és értékeled akkor jön az, amit említettél is, hogy még a legvisszahúzódóbb, legrosszabb önértékelésű lány is ráébred, hogy mérföldekkel jobb és előbb-utóbb összejön a saját kategóriájával, te meg megint egyedül maradsz. Mert te nem kategóriákban gondolkodtál, hanem örültél, hogy van valaki, aki szeret.


És nem vagyok szemét egyik lánnyal sem, éppen ezért nincs senkim és vagyok sikertelen. Más meg, aki egy szemétláda annak mindig van barátnője, ő dobja őket, ha véletlenül mégsem, akkor is egyből beújítja a következőt, sosincs egyedül, sosem magányos.

2020. dec. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy te miért vagy egyedül nem tudom és nem is érdekel. Én csak az ellen tiltakozok hogy kinézet alapján ítéljük meg az embereket. Az alfa kinézetű nem mindig bszos köcsög. A ronda incel meg nem mindig kedves szép lelkű jó fiú. Mindegyikből van ilyen is olyan is. De bicskanyitogato mikor valaki ezzel jön hogy "azért mert nem adod lentebb az igenyeid". Mintha a te hibád lenne mert pont egy szemét emberbe futottal bele kinezettol függetlenül.
2020. dec. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
3%
#19: Pedig van benne logika, mert mikor tele van a világ emberekkel, akiknek a fele férfiakból áll, akkor eléggé növeli a lehetőséget, ha nem ragaszkodunk olyan beteg berögződésekhez, amiket most itt nem fogok sorolni, de a nők a saját boldogságuk sírját ássák vele.
2020. dec. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!