Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak miért várjátok ki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért várjátok ki még a lány elkezd kötődni, többet érezni és csak utána mondjátok el, hogy nem szeretnétek semmi komolyat?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 00:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
És még annyit kihagytam, amit nem lehet elégszer hangsúlyozni: az önismeretet és az emberismeretet sosem fogod tudni megspórolni, akkor sem, ha adoniszokra mész, meg akkor sem ha nyitsz az átlagos férfiak felé. Csak előbbi esetben még a gyakorlási lehetőségeid is csökkennek, mert nem mindegy, hogy félévente látsz vonzó férfit akivel 2 mondatnál többet tudsz beszélgetni és esetleg le tudsz szervezni 5 randit dugás nélkül és még mindig érdeklődik irántad, vagy minden héten.
2020. dec. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

"

Külsőből ha engednél pedig nagyobb eséllyel találnál olyat, aki értékel"


A nagy lófszt! Anno nekem is ezt tanácsolták, mikor több jóképű pasi is rosszul bánt velem, hogy próbálkozzak pár kategóriával lejjebb. Meg is kedveltem nagyon egy pasit, holott tényleg nem volt az esetem. Mikor elkezdtem volna érezni valamit nem az, hogy nem értékelt jobban, ő is ugyanúgy átvert.

2020. dec. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
6%
A kérdező a legjóképűbb 10-15% lapátállú bájgúnár köcsögöt érti a férfiak alatt.
2020. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező:eszedbe ne jusson lejjebb adni, bár szerintem ezt már tudod magadtól is.

Béta-fan válaszolók:nem mindenki tud olyan embert magára erőltetni, akihez nincs gusztusa, és nem is kell ezt tennie, mert baromság, ès nem célravezető.

Én 2x próbáltam ki, hogy olyannak adtam esélyt, akitől nem voltam odáig. Életem legrosszabb élményei. És akkora s*ggfej volt mindkettő, hogy azóta is leköpném őket, ha találkoznánk.


Annál ezerszer jobb egyedül, mert a megvetésen és a szánalmon kívül semmit nem fog benned ébreszteni, kérdező, hogyha esélyt adsz egy olyannak, aki folyton kapaszkodik beléd, mert végre akadt valaki, ès van olyan, amelyiken érződik, hogy tényleg csak azért nem csajozik melletted, mert nincs esélye rá.

Kár ilyenekkel kezdeni, mert lelkileg is nyomorultak.

Azt pedig kár sajnálni, aki hetekig-hónapokig megjátszotta, hogy érdekled, ès csak szexre ment. Hasonlóan nyomorult, és még valamifèle érzelmi fogyatékosnak is mondanám, hogyha ennyi ideig együtt vagytok, és semmiféle kötődés nem alakul ki irántad, csak simán lelép. Az ilyen jobb is, ha eltűnik, mert nem képes azt nyújtani, amit érdemelsz.

2020. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
24. Nagyon igazad van!!! Brutàl pszichopatának kell ahhoz lenni, hogy ne érezzen semmit ennyi idő után!
2020. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
4%

Az átlagpitsák inkább örülnének, hogy bármikor szerezhetnek három polccal felettük lévő jópasit kúráláshoz, vagy önmagukhoz hasonlóan középszerű palit komoly kapcsira. Főképp, ha esetleg észrevennék,hogy egy átlagos srác örül ha szúrhat valami ocsmány csajt, jó nőkhöz meg ingyen hozzá sem érhet.


De nem!Nekik egy olyan balek atomkan kellene, aki annak ellenére lehorgonyzik mellettük, hogy bármikor kaphat mind a tíz ujjára jobb nőket.


Ha még te sem hallottál olyan nőihölgyről, aki ne tartaná magát átlagon felülinek, nyomjál down-t!

2020. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "gyere össze nálad sokkal rosszabbul kinéző pasival, mert az jobban megbecsül" egy új stratégia a ronda férfiaknak, hogy jó nőt szerezzenek?:D
2020. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
93%
27. Szerintem is itt van a kutya elásva. :D De sok a frusztrált pasi itt.
2020. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

#27

Nem. Ez az átlagos férfiak stratégiája, hogy önmagát iszonyú jó nőnek képzelő átlagpitsát szerezzenek!

2020. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Így beszélsz a nőkről, aztán csodálkozol, hogy nem állnak veled szóba. Bizonyára te is sokkal jobban bánnál velük, mint egy jó pasi:D Elfelejtettem, hogy neked jár a jobb nő mert... ja te sem tudod miért, de neked jár.
2020. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!