Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nincs így értelme ennek az egésznek?

Figyelt kérdés

Tinderről lenne most szó bár szerintem az egész internetes ismerkedést ide lehetne venni.Szóval a helyzet az, hogy nemrég rátaláltam erre:

[link]


Itt van egy videó is az esetről:

[link]


Férfi szemszögéből nézve szerintem ez így elég lehangoló, hogy egy nő ilyet lazán meg tud csinálni kicsit olyan mintha már nem is párkeresés lenne hanem inkább hímek közötti versengés egy nőstény kegyeiért mint az állatvilágban.Ezen kívül láttam még pár lány ismerősöm tinder profilját és szinte mindegyiküknél 99-en volt a számláló ami azt jelezte, hogy hány embernek tetszett a profiljuk, bár nekem azt mondják, hogy a java részük csak szexre hajt egy másik részük pedig simán nem jön be nekik valami miatt.Szerintem ennek így férfiként nincs túl sok értelme.Hiába írsz egy neked tetsző lánynak ha te vagy a 43-ik ember aki ír neki akkor valószínű, hogy már el sem fog odáig jutni, hogy elolvassa.(Ezt a kérdést nem azért írom, hogy a nőket szidjam vagy bárkit provokáljak vele csak kíváncsi vagyok mások véleményére ebben a témában)



2021. jan. 1. 18:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#8, 9: Azért, mert ezt egy nő megteheti. Amelyik nő akár csak átlagos külsejű is, annál úgyis be fognak próbálkozni, nem is kevesen. Míg egy átlagos férfi csak a "futottak még" kategória, mert a nők kismillió férfi közül válogathatnak, és a próbálkozók között úgyis lesz nem egy olyan, amelyik a felső 10%-ba tartozik. (Ha meg nem, akkor egy ilyenre fognak ácsingózni, a többieket pedig lepattintják.)
2021. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Én leszarom ezt a rinyát, szerintem igenis muszáj alaposan megválogatni a társat a boldog élethez (mindkét nemnek) és ebben az égadta világon semmi rossz nincs, sokkal inkább egy szükséges és okos stratégia, ami nélkül az ember később issza meg a levét a dolgoknak. Egyébként ott ismertem meg azt, akivel jövőre összeházasodunk, szóval valahogy mégis csak működik mindkét nemnek a dolog.
2021. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

"7 de egy átlag férfi miért selejt ha egy átlag nő nem?"


Mert a kereslet-kínálat határozza meg igazából, ki mennyit ér. Míg az átlagnőért kilométeres sorban állnak a férfiak és korlátlanul válogathatnak, addig az átlagos külsejű férfiért minimális érdeklődést mutatnak a nők, ha egyáltalában látni akarják.


Na meg a biológia. A férfiaknak tökéletesen megfelel(ne) egy hót átlagos nő, a nők viszont evolúciós okokból kizárólag a legeslegjobban kinéző férfiakat tartják csak vonzónak, hisz ők a szelektív nem.

2021. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
De akkor meg nem átlag ha kilóméteres sor áll nem?
2021. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Egyébként tényleg nincs semmi értelme. Én is sokszor már utólag hülyén érzem magamat, minek agyaltam válaszon, kezdésen a csajnak, mikor ő annyira nem méltat, hogy ezekre válaszoljon. Van kivétel, de mint tű a szénakazalban.

2021. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mind a 2 nem válogat adott szempontok alapján.

Az hogy valaki erről nem vesz tudomást az nem változtat semmin.


Illetve van az a réteg aki tudatosan nem akar kapcsolatot.

Nekik teljesen mind 1 hogy ki próbálkozik náluk.

2021. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 VincentLaw ***** válasza:
Kösz a linkeket, valahogy ez a mainstream nem közvetítette annó. Viszont abból botrány lett volna, ha ezt egy pasi csinálta volna meg a mítú korában.
2021. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#16: Nyilván mindenki válogat, csak nem mindegy, hogy hogyan. Van, aki szürke kisegér létére a legmenőbb férfiakat/nőket akarja megkapni, és azt hiszi, hogy neki ez alanyi jogon jár. Van, aki csak a másik emberrel szembeni elvárásait sorolja, miközben ő maga kb. semmit sem tud felmutatni ezekből. Én pl. átlagos férfiként átlagos nőknél szoktam próbálkozni, nem sok sikerrel, mert egy átlagos nő szemében egy átlagos férfi kb. csak a selejt kategória, hiszen ha top 10-es pasik is sündörögnek körülötte, akkor miért választaná az átlagost? Szerintem a két nem egyáltalán nem egyformán fogja fel az átlagos fogalmát. A férfiaknál egy "szomszédlány" típusú átlagos lány még bőven a vonzó, értékes kategória, míg a nőknél kb. a férfiak felső 10%-a ér valamit, a többi meg "selejt". Tisztelet a kivételnek, de szerintem ez az igazság.

Itt volt pl. ez a kérdés:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A kifejtésben benne van, hogy egy menőgyerek hány matchet tud összeszedni Tinderen. Én kipróbáltam a Fb társkeresőt, meg a Badoo-t, átlagos fasziként semmire sem vittem, pedig nem topmodellekre hajtottam. A nők is csak a menőgyerekekre csorgatják a nyálukat, ezt kár is tagadni. Egy átlagos férfi a való életben is jóval kisebb esélyekkel indul, mint az, aki már a külsejével azonnal benedvesíti a nők bugyiját.

2021. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tinderről lenne szó..

Na, eddig olvastam!

2021. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!