Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok azokról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról, akik elvárási lista alapján keresnek partnert? Valódi szeretet lesz kettejük közt, hogyha valaki átmegy minden egyes rostán? Nem inhumánus dolog úgy hozzáállni valakihez, mintha egy termék lenne?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 17:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mit értetek igénytelenség alatt? Igénytelen lennék, ha csak annyit szeretnék, hogy tudjak hozzá vonzódni és szeressek vele együtt lenni? Ha megtetszik valaki, akkor nem az elvárasaimnak tetszik meg. Egyébként mindenkinek rossz az, ha valaki elvárásokkal áll hozzá a másikhoz, mert ez azt jelenti, hogy nem szereti az illetőt úgy ahogy van, szerintem feltél nélküli szeretet vezet tartós párkapcsolatokhoz. Elvárás nélküliség nem mindenféleképpen igénytelenség. Én se tudnék bárkihez vonzódni, de nem elvárásokkal állok hozzá valakihez, hanem szeretnék jó élményeket eltölteni azzal aki tetszik.
2021. jan. 5. 07:31
 12/14 anonim ***** válasza:
el kell, hogy keseritselek: ezek is elvarasok, amiket felsoroltal, csak kevesbe kezzelfoghatoak. azt szeretened, hogy tudj hozza vonzodni, tehat ELVAROD, hogy szamodra vonzo legyen. miert, nem szerteted feltetel nelkul? fuj de inhumanus vagy.
2021. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek 12-vel, ha nem jó akárki, az már biza elvárás. Az ugyanis, amit VÁRSZ, hogy vonzó legyen számodra. Én is ugyanezt mondtam, hogy mindenkinek van valamennyi elvárása. Ezért nem jössz össze mondjuk a csövessel az utcán, bármilyen humánus is lenne. :D
2021. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11: Kérdező, olyan nincs, hogy nem az elvárásodnak tetszik meg. Elvárod, hogy ne legyen tömeggyilkos? Elvárod, hogy ne hajléktalan fogatlan iszákos csöves legyen? Na, látod. Nincs olyan, hogy elvárások nélkül.
2021. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!