Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik valamilyen okból már feladták a társkeresést? Mi az ok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 01:07
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
49%
Kedves 20 as én sportoló voltam/vagyok, izmos testtel, van saját házam, hitel nélkül, jó autóm, jó munkám (mérnök) és így is a röfikbe botlok mindig. Sokan kamu vagy ezer éves képpel vannak fent. Ja és az összes fogam megvan 😁
2021. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
A viszonzatlan szerelmemet akarnám társul, de ő mással van. Engem meg más nem érdekel.
2021. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
70%
Szintén a viszonzatlan szerelmemet akarnám társul, de úgy eltűnt az életemből, mint a kámfor. Azt se tudom, él-e. Hol keressem, van-e értelme keresni? Ráadásul ő egy bombázó nő és nem találtam olyan szépet még egyet. Hogyan adjak le a szépségéből? A neten fent van, de elérhetetlen.
2021. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Meguntam.
2021. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor átvertek, nem igazán éreztem, hogy akarnának úgy igazán, volt aki szó nélkül lelépett az ismerkedés alatt pedig irhatta volna az indokot, volt aki béna indokokkal állt elő de értettem, hogy nem akar komolyat. Volt aki csak dugást látott bennem.


volt aki megcsalt egy kapcsolatomban pedig azt mondta ő szeret. Olyan is volt aki csak szabadabb akart lenni neki a bulizás fontosabb volt mint én. Jó pár randin túl vagyok már de elmondhatom, hogy nem fog menni úgy ha görcsösen akarja az ember ezért ezt így elengedtem, akár mennyire is szeretnék szeretve lenni és szeretni.


Sorolhatnám. 28 évesen eljutottam odáig, hogy már félek ismerkedni,ha meg ismerkedem is az első kétes jelnél nem vagyok hajlandó tovább időt áldozni rá. Nincs több esély, nem adok több esélyt, egyszerűen kedvem sincs hozzá, és elég 1x is kiábrándítania magából az általában sikerül is így nincs folytatás részemről.


N

2021. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
83%
Van egy alapbetegségem, így nem kellek senkinek sem. (F)
2021. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
68%

Sikertelenség és kudarc. Sosem jött össze semmi ilyen téren, az önbizalmamat porig rombolta az egész. Inkább megkímélem magamat ettől és megtanulok magányosan élni.

22/L

2021. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem találni egy normálisat.. Mindenki csak szórakozik és arra megy.. Belefáradtam..
2021. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim válasza:
82%
Mert sosem rendelkezztem jó anyagiakkal, ráadásul jó képünek sem vagyok mondható, ezért már nemláttom értelmét a párkeresésnek.
2021. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
86%
Aszex vagyok, ami önmagában még nem zárná ki azt, hogy legyen párom, de mivel nőként csak egy másik (szintén aszex) nővel tudnék kapcsolatot elképzelni...hát, inkább nem áltatom magam azzal, hogy ez valaha is összejöhet :D
2021. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!