Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gázabb a mamahotel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gázabb a mamahotel, mintha valaki bérel egy szobát?

Figyelt kérdés
Tudnék szobát bérelni, talán kisebb albérletet is, viszont így félre tudok tenni, ami a leendő párkapcsolatban is jól jöhet. Éltem külön évekig, önellátó vagyok, és ha lesz párom, vele is szeretnék összeköltözni. Ha szobát bérelnék, ott ugyanúgy alkalmazkodni kell, mint a szülőknél, és ugyanúgy nem igazán lenne nagyobb terem, csak az illúzió, hogy saját lábon állok. Vagy rosszul gondolom, és a nők számára vonzóbb, ha valaki szobát bérel, mintha átmenetileg otthon lakik?
2021. jan. 7. 14:07
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

A kerdezö nem irta le hany eves, szerintem ez nagyban befolyasolja a kerdest.

Ugy gondolom, egy pasi max 30eves koraban kezdjen sajat eletet, sajat lakas/alberlet, bevasarlas, fözes, takaritas. Egy minimum szinten legyen Önallo. Persze nagyon szivesen megismerem a szüleit, es a csaladtagait, de fontos, hogy lassan törekedjen magat ellatni, es nem "Anyukara varjon" a hazimunkaval kapcsolatban.

(21 eves korom ota nem elek otthon, dolgozom, fizetem az alberletem, ellatom az otthoni teendöket, es mellette teszek felre penzt)

2021. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Szerintem az gáz, ha valaki nem érti meg, hogy miért maradsz otthon egyedülállóként ahol tudsz segíteni és elférsz, mellesleg gyűlik a pénz. Nyilván aki nincs jóba a szüleivel vagy nincs szobája az szopás, de ha rámegy a kajára meg az albérletre az egész pénz annak nincs sok értelme.
2021. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Gyűjtögesd a pénzt, barátnőd úgyse lesz.
2021. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
33. Elég egy egyszerre köszönöm.
2021. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Bár hozzáteszem volt majdnem házasságom is csak a szakítás vitte a házat.
2021. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Detto hasonló nálam is helyzet.


Kifizetni ki tudnék egy albérletet de akkor csak annyi lenne hogy egyedül élek ott ami nem is lenne baj csak spórolni nem tudok. Nekem meg fontos lenne a saját ház. Ha ezt lenézi egy nő akkor hajrá. Összeköltözés esetén bérelnék csak egy albit.


Egyébként a legtöbb nő akivel ismerkedtem az mind egy albiban kuporok. A félretett pénze meg nyaralásra megy majd jönnen az instás képek. Természetesen így is lehet élni de majd megnézem hogy öreg korában amikor már nem tud dolgozni és kiszolgáltatott helyzetbe kerül akkor mit fog csinálni. Az albi az nem az ő tulajdona. Ha nincs pénz egyszerűen kidobják.


Sok nő le fog nézni amiatt mert otthon laksz de ne foglalkozz velük. Te csak gondolkozz szépen hosszú távlatokban. A mai ingatlan piac meg egyenesen röhejes. Egyedülállóként meg borzalmas mert akkor nem kapsz semmiféle kedvezményeket sem.


Szóval csak annyit akartam mondani hogy nem vagy egyedül a problémával.

2021. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Fura mód eddig engem még senki sem nézett le mert itthon élek, vajon ez is csak gyakorin szempont, vagy én szólok hozzá jó emberekhez?
2021. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Otthon kell lakni amíg össze nem gyűlik annyi pénzed hogy sajátot vegyél. Ha pedig vettél és még nincs párod, hazudd neki már az ismerkedés elején azt hogy albérletben laksz és egyedül fizeted, így neki is be kell szállnia és biztosra mész hogy nem a pénzed miatt lesz veled!
2021. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
38. nekem erre is egyszerű trükköm van, én szeretem elkényeztetni a csajokat, de az elején elrejtem ezt, ha már tudom hogy mindent felezni akar, vagy ő akar fizetni akkor szoktam költeni csak rá. Meg persze a felezés is áll általában, bár volt hogy a csaj fizetett valamiért mindent, de egy kapcsolatomba se volt még eddig ilyen probléma, hogy ezt meg azt te vedd meg nekem.
2021. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Bár mondhatni fura mód mindig úgy alakul, hogy van egyfajta közös keret meg magánvagyon is.
2021. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!