Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fér bele foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fér bele foglalt lány ölelgetése?

Figyelt kérdés
Hány perces ölelések?
2021. jan. 9. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Semennyire sem
2021. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Köszönésnél, elköszönésnél szoktam maximum engedni. Akkor sem úgy, hogy összesimulok a másikkal.
2021. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na és, ha egy foglalt lány 3-5 perces öleléseket enged amikor együtt bulizunk?
2021. jan. 9. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem fér bele, de engem nem érdekel.


Mikor szakítottam az barátnőmmel, és ő már más pasival volt, akkor, mikor találkoztam vele, ugyanúgy ölelgettem, meg fogdostam a seggét. Ő meg hagyta.


Elég erőszakos, agresszív pasi vagyok. Mondjuk úgy, élveszem, ami az enyém.

2021. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a másiktol függ
2021. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Közeli barátoknál találkozáskor, búcsúzáskor rövid ölelést engedek. De ezt csak azzal az 1-2 nagyn nagyon kivételes, 10+ éve tartó barátságok esetében, és csak azoknál engedem, akikről tudom, hogy nem értik félre.
2021. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Nekem a legjobb barátom aszex. A párom tud róla, hogy ölelgetős vagyok. Mindenkit. Volt osztályfőnököt, a kutyáimat, nagymamámat, unokatesóim, barátnőim.. szóval amikor találkozok ezzel a sráccal, őt is szoktam. Amikor picit kivagyok lelkileg hosszabban, de akkor is max 1-2 percig, és szigorúan a hátamon lehet a keze. Nekem meg tudja a párom hogy pont az esetem ellentéte az illető XD Ha zavarná nem csinálnám, de én sem tiltom meg hogy az ovitól legjobb barátnőjét megölelje. Emberek vagyunk.

Amikor egyszer a kapcsolatunk legelején kicsit becsiccsente percekig ölelgettem egy másik srácot, arról megbeszéltük hogy nagyon határeset volt. De azt is csak azért mert nem kerdeztem rá a páromnál, és mert tudtam hogy bejövök ennek a másik srácnak. De kommunikáltunk, megbeszéltük hogy abban a formában tul sok volt. Egy ilyen miatt nem vetünk véget egy jól működő dolognak, főleg hogy azóta sem történt hasonló, pedig 15 éves koruntól együttvagyunk :) 23L

2021. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!