Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Foglalt már minden normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt már minden normális fiú/férfi ebben a korban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves nő vagyok, túl három kapcsolaton,és egyszerűen nem tudom, hogy van-e remény arra,hogy velem egykorú,normális értékrendű srácot találjak,akinek vannak céljai,komolyan tervezne egy kapcsolattal és szingli is. Abba a korba léptem már,ahol a velem egykorúak már gyereket vállalnak és legalább az eljegyzés,de a házasság is megvolt már,és hiába tudom,hogy fiatal vagyok,kezdem úgy érezni,hogy nem fogok már kompatibilis part találni. Tudnatok esetleg biztatni vagy nyugtatni,hogy ne aggodjak?😅
2020. dec. 26. 16:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normális fiúk, több is, mint kellene.
2020. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én anno 23 évesen jöttem össze a barátnőmmel
2020. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk még, mindjárt kapsz több tucatunktól levelet !!! Úgy fogsz menekülni erről az oldalról, mint a sicc!
2020. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Már ne haragudj, de 22 évesen még nagyon fiatal vagy, nem vagy lekésve semmiről. Szerintem ne akarj rágörcsölni a házasságra, gyerekvállalásra, ne az legyen a motivációd, hogy másoknak már van gyereke is. Egyébként se hiszem, hogy egy átlag 22 éves anyagilag olyan szinten van, hogy eltartson téged, meg egy gyereket, hisz nagyon gyakran pályakezdő (persze vannak kivételek).
2020. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

LOL. még 35 felett is rengeteg szingli férfi van, és nem abból a kategóriából, akik nőről nőre mennek.


Komoly, hosszú kapcsolatok is tönkremennek, és akkor ott áll mindenki egyedül, próbál újra ismerkedni.

2020. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban kevés az olyan fiú, aki azt keresné, szeretné, mint te. Javaslom, hogy nézelődj az idősebb férfiak között, 30 körüliekkel már esélyesebb... Ha ez valamiért ellenedre van, akkor szerintem nehéz dolgod lesz, kb. a tűt kellene megtalálnod a szénakazalban, aminek ugye kicsi a valószínűsége, emiatt pedig érthető, ha kicsit "kétségbeesett" vagy. (Még mielőtt jönne a vád: nem egy idős, fiatal p*ncira vadászó férfi vagyok, hanem nő, fél év múlva 30.)
2020. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Én is gondoltam erre,de szexuálisan nem tartom vonzónak az idősebb férfiakat, pedig ez lenne a “jó” ebben az esetben,úgyhogy akkor vagy várok egy hat évet vagy addig meg szerzek pár pofont ezek szerint :(
2020. dec. 26. 17:20
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Abba a korba léptem már,ahol a velem egykorúak már gyereket vállalnak és legalább az eljegyzés,de a házasság is megvolt már"


22 évesen? - na ez így nagyon nem igaz, majd ha leszel 27-28

2020. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Az ismerőseim egy része már tényleg ott tart és velem a egykoruak,de a kérdés nem erre vonatkozott 😅

Okes utolsó,én tehetek róla,hogy háromszor elhagytak,az első szakítás után szex-és kapcsoaltnentesseget kellett volna fogadnom 😁

2020. dec. 26. 17:49
 10/23 anonim ***** válasza:
33%

12: nem kellett volna.


Csak ahelyett, hogy a pasas pofiját, kocsiját, karját nézted, és el voltál szállva, hogy mennyire jó pasas, az összes barátnőd irigy rád, nézhetted volna azt, hogy mennyire intelligens, hűséges típus, milyen hosszú kapcsolatai voltak eddig.


Valami miatt az összes ezen nyafogó nőismerősöm arról beszél, hogy végre megvan a csúcspasi, aztán csúcspasi dobta,megcsalta, ment tovább.


Érdekes azok a nők, akik más szempontok alapján ismerkednek, találnak párt, házasságot, mint a barátnőid is, csak téged ejtenek, csalnak folyton. Vajon mi lehet az oka?

2020. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!