Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha párszor összefutottunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párszor összefutottunk és ennyi, és nem több, ami köztünk van, hogy adjam értésére hogy ne nyaggasson már a szexszel, ő nekem még mindig nem kapcsolat, nem barát, kvázi egy "senki"?

Figyelt kérdés

(Netes "idegen")

Semmit nem csinálunk, randik helyett inkább a barátaival van, ha találkozna is velem megint séta, nem törtēik semmi nem kerülünk szituaciokba, nem szol rolunk semmi, nincs is történetünk sem, érzelmek, szerelem sem alakul ezek hiányában, nem kerülünk egymáshoz közelebb egy szimpla barátnak sem érzem mégcsak abba a zónába sem lehetne tenni.


Csak vonzalom van de azt meg megöli az ilyenekkel


És nem érti azt, en akárhogy irom hogy nekem ez nem kapcsolat, ez egy semmi, semmi köze a testemhez azaz hagyjon már a szexszel, NEM érti de abazolut nem érti mi a bajom.azt hiazi bizalmatlon vagyok hogy csak kihasználna. nos en addig sem jutottam el hogy ettől féljek..mert egy sétával nem fog kihasználni az biztos :D szexelni meg igy ugysem fogok vele hogy nincs is semmi köztünk


Hogyan lehet ezt pár sorban világosan előadni neki??

Hogy én csak annyit vàrok hogy haladjon előre valami.kibontakozzon valami. De ő amugy passziv. Séta, szex. Ennyiből áll a srác. És miért nem érti hogy ez csak rombolo? Ebből nem lesz semmi. Ez nem kapcsolat semmilyen formában



#értetlenség #nulla a srác. nincs kapcsolat. de nyomul tetszene
2021. jan. 10. 11:33
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
Letilt, szvsz.
2021. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
hát nagyon naív vagy. a pasi csak szexet akar tőled, semmi mást. Azt hiszi, te kapcsolatot akarsz, nem bízol a pasikban, ezért visszafogja magát és sétálni visz, de nem ad magából semmit, nem is kíváncsi Rád. Nem teszi bele magát, csak azta minimál sétát, mert neki csak szex kell, hiába adja elő a szerelmest. vicces, ahogy te azt hiszed, hogy ő tényleg akar valami komolyat tőled, csak béna és nem ért hozzá. Szerintem ha ezt a témát felhozta, akkor egyértelmű mit akar. Te meg úgy látszik nem ezt akarod, hanem hogy fusson utánad és kivátsa belőled a szerelmes érzést, pedig nem is ezt akarja.
2021. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Es olyanokat válaszol hogy en nem nyitok meg szerinte nem bizom benne.nos en nyitok. Csak nincs mire..es nemhiszem hogy ártani tudna azaz en azon sem mélázom hogy megbizhato e..

Egy egyszerű vagy átlag srác, nagy port ugy sem kavar az életemben az egyelőre biztos. Ne

2021. jan. 10. 11:38
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk igazad van, csak ne kapkodtál volna az írással. Helyes , hogy nem hagyod kihasználni magad ez lenne az alap minden nőnél. Történet alatt érted a közös témák hiányát? Ami kiszűrhető nem paszoltok össze . De minek is erőlteted ? Férfit nő nem fog megváltoztatni ,főleg nem egy kis fiút.
2021. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2# elgondolkodtato.

Akkor meg nem engem kéne megcáfolnia. Mikor irom neki hogy ez nekem nem sok es ez nekem nem kapcsolat.


Ilyenkor csk visszadobja a labdát hogy mert szerinte en nem nyitok.

2021. jan. 10. 11:39
 6/19 A kérdező kommentje:
4# azért erőltetem mert nincs más.
2021. jan. 10. 11:40
 7/19 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem feküdj le vele. :)
2021. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Légyszi, küldd már el a fenébe.

Rossz ezt olvasni. Èn értem, hogy nincs màs, nekem is volt ilyen, de ő nem is lesz.

Az, hogy visszadobja a labdát, azért van, mert nem akarja vállalni a felelősséget, teljesen lerázza magáról, ès annyit sem érsz neki, hogy érzelmeket hazudjon, vagy megfűzzön azzal, hogy elvisz vacsorázni.

Ez egy nulla srác. Ingyen k*rvàt akarna belőled csinálni. Vagy egy alkalmasat, vagy utána előrángatna, amikor neki tetszik. Hát ezt akarod? Ez vonzó neked?

Séta, szex? Már ez bőven ki kellene hogy csapja a biztosítékot.

Sosem fog normàlisan viselkedni. Nincs benne se tisztelet, se más. Kongó üressèg. Ha ennyi erőfeszítést tesz érted, szerinted a szexben tenne? Elárulom, nem. Nem tud meghasonulni. Ő mindenben nulla. Koptasd le, ennek semmi értelme, tartsd magad többre ennél bőven!

2021. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk én ha most ismerkednék valakivel, és már volt néhány találka, simán elhívnám pl egy közös bevásárlós,főzésre,kajálásra. Úgy kicsit jobban belelát az ember a másikba.

Kérdező, ha nincs más, és láthatóan nem ő az álmod akkor kár vele foglalkozni. Ebből szerintem semmi sem lesz, maximum szexeltek néhányszor. Jobb egyedül mint egy kényszermegoldással.

32/f

2021. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"nem akarja vállalni a felelősséget"


Pontosan igy van


Nem azt reagálja hogy sajnálja, es majd beleadna többet, hanem:"Sajnálom hogy így érzed"

Mintha erről csak en tehetnék..


Ezen mondjuk el sem kezdtem vele vitázni, hogy dehát te teszed azzá ami, szimplán megjegyeztem magamnak..


Akkor marad lekoptatás.


Megirjam neki, hogy ha nem változik semmi sajnálom de en lépek?

Vagy ennyire se vegyem?

2021. jan. 10. 12:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!