Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a rendes normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a rendes normális lányok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok aki családot szeretne azt nézi,hogy a férfi milyen ember is valójában nem azt,hogy milyen drága az autója és mennyi a pénze? Lehet velem van a baj vagy én lakom nagyon rossz helyen de ha diplomás a lány akkor ha nincs diplomád már felejtős vagy ,a másik egy agresszív barommal van együtt aki többször megverte de még gyereket is szült neki és nem hagyja ott,vagy van a drogos volánbuszos pénze nincs céltalan üresfejű gyerekek nekik szintén van nőjük és még lehetne sorolni ! De azok az ismerőseim akik szerintem normálisak dolgoznak ,gyűjtenek autóra,házra stb hiába próbálkoznak ahogy én is semmi sikerük nincs!

#ismerkedés #rendes lányok
2021. jan. 14. 19:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Mindenhol vannak ilyen lányok, nincsen gyűjtőhelyük. Ha találkozol is egy ilyennel, az se garancia semmire, hiszen kell a kölcsönös (!) belső és külső vonzalom, valamint nem árt, ha vannak közös érdeklődéseitek és a hosszú távú tervek is nagyrészt azonosak.
2021. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Miért azokra koncentrálsz, akik nem kellenek? Akinek diplomás kell, akit vernek, azok neked ne kelljenek, ne foglalkozz velük. Azzal, hogy ők kapcsolatban vannak, nem vettek el tőled semmit.
2021. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van a gond csak,hogy nem igazán találkoztam még ilyen lányokkal! Az ellenkezőjével sajnos túl sokszor!
2021. jan. 14. 19:25
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam ,hogy ők kellenek csak leírtam,hogy a környezetemben mit tapasztalok és nem akarom elhinni ,hogy minden lány ilyen lenne hülyeség is lenne kijelenteni!
2021. jan. 14. 19:27
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor tényleg fos helyen laksz. Mert én meg olyat nem ismerek, akit vernek. Vagy akinek számít a kocsi.
2021. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

Neked is lehetne nőd ettől függetlenül, mert az sem igaz, hogy csak a gonosz semmirekellő pasasoknak van kízárólag nőjük. A rendes normálisoktól viszont írtóznak, haha :))

Térképezd fel nálad hol lehet a bibi. Miért koptatnak le a nők? Hidd el nem azért, mert rendes srác vagy. Ne áltasd magad...

2021. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ki áltatja magát? Mindenkiben van hiba és az elvárásaim sem a csillagos ég! Ezt sem mondtam,hogy csak a gonosz semmirekellőknek vannak nőjük !
2021. jan. 14. 19:33
 8/27 anonim ***** válasza:
26%
Zardaba
2021. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
A normális és rendes eléggé szubjektív.
2021. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Itt nálam! Egy kicsit összejöttünk, hogy jol érezzük magunkat.
2021. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!