Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek utasítottatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek utasítottatok már vissza nőt, aki közeledett felétek?

Figyelt kérdés
Nők terén teljesen sikertelen férfiak tapasztalatai érdekelnének, vajon megesett-e velük az hogy ők hárították nő közeledését valami miatt?

2021. jan. 14. 21:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbbjük észre sem veszi, ha valaki közeledni próbál.
2021. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
#8 Én nem az a válaszoló voltam és ez nem is válasz a kérdésre.
2021. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
65%
1#. Ugyanígy jártam én is csak annyi a különbség hogy én boltban dolgoztam és bejárt egy lány rendszeresen vásárolni majd pár alkalom után megkérdezte hogy hívnak és bejelölt akkor még iwiw-en és sokat is leveleztünk ő elmondta hogy szeretne tőlem többet de én elutasítottam mert másba voltam szerelmes én is mint te... Aztán még egy ideig próbálkozott majd eltűnt. Ritkán futottam bele. Ő azóta férjes asszony, én pedig változatlanul megmaradtam egyedül. Ez 10 éve történt... Nem volt csúnya lány, sőt elég szép arca volt, bármit megtett volna értem én pedig lepattintottam mert a másik kellett aki aztán lekezelően bánt velem plusz még meg is átázott a boltban mindenki előtt. Mint kiderült utána hogy a BMW-s vállalkozók voltak nála az alapszint nem pedig a magamfajta. Nagyon sajnáltam a dolgot pár évvel később.. Mármint hogy elutasítottam azt a lányt emiatt az aranyásó miatt... De már akkor láttam hogy van párja... Lehet őszintén szeretett volna... Ki tudja, lehet most én lennék a férje és nem keseregnék magányomba...
2021. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
13# vagyok, azt elfelejtettem a végére írni hogy f/32
2021. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
29%

Igen, kettot.


Az egyik egy nalam 3 evvel idosebb, testi fogyatekossaggal elo no (20 eves koromban, o 23 volt), a masik egy nalam kb. 15 evvel idosebb kulfoldi no (30 eves voltam akkor).



36F incel

2021. jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Nem vallom magamat incelnek, de teljesen hasonló helyzetben vagyok én is mint egy incel.

Sosem voltam vonzó a nő számára, de még nekem is akadt olyan lány aki érdeklődött: gimnáziumi osztálytársam beszélt a hátam mőgött arról hogy mennyire tetszem neki. Volt hogy mástól valentin napra kaptam névtelen levelet. Közben persze halálosan szerelmes voltam egy másik lányba, akit képtelen voltam még megszólítani is (fiatalkori esendőségem volt ez)

Hárítottam emellett kövér lány közeledését többször, egyszer egy társkereső rendezvényen. Ha kövér volt mindig határozottan hárítottam, taszítottak mindig, akkor inkább egyedül.

2021. jan. 15. 16:32
 17/32 anonim ***** válasza:
Akinél próbálkozik egy nő, az definíció szerint nem lehet incel.
2021. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Csak akkor ha sikerrel próbálkozik. Ha nem tud vagy akar mit kezdeni a nővel a férfi, attól még nem szeretne szűz és egyedül maradni.

Mondjuk a szüzzeség témán rég túllépve én már rég nem lehetek incel, azonban a kérdés inkább a sikertelenekre vonatkozik, mint a tisztán incelekre.

Jobban érrhető a kérdés az incel fogalom használatával.

2021. jan. 15. 19:43
 19/32 anonim ***** válasza:
#18 mivel még mindig nem árultad el hogy ki az incel, így értelmetlen a definícó kifejezésekkel dobálóznod. Nincs definiálva.
2021. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Nem is akartam definiálni, rád bízom!
2021. jan. 15. 22:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!