Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A COVID-korlátozások feloldásá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A COVID-korlátozások feloldásával könnyebb lesz majd becsajozni átlag alatti pasiként?

Figyelt kérdés
Mert ugye a csajok se mehetnek hosszú ideje bulizni, nincsenek egyéjszakás kalandok, kevesebb szex a szingliknek és a korlátozások feloldásával ahogy "kiszabadulnak" a kinti életbe, akár még egy naiv kiéhezett csaj horogra is akadhatna mielőtt sikerülne ismét kielemeznie a húspiacot. Amúgy annyi bajom van velem, hogy alacsony és sovány vagyok emiatt szűz. Mit gondoltok, milyen taktikával vágjak neki a vadászatnak?

2021. jan. 17. 13:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell ahhoz buli,hogy szexeljek.Igaz van barátom,de szexre mindig akadna valaki.Igaz minőségileg nem mindenki van ott,de akad egy kettő,akivel jót lehetne hancúrozni.
2021. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#9: Ezzel a stílussal magadról állítottál ki szegénységi bizonyítványt. De mindegy is, engem nem izgat, te is meg fogsz egyszer úgyis öregedni és utána már jön az utánpótlás és nem lesz ekkora arcod.
2021. jan. 17. 15:15
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Jaj a ha velem nem jössz össze, egyedül fogsz megöregedni logika sosem hal ki az inceleknél. :D
2021. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%
Mire ekkora a te arcod, ha te se most, se máskor nem kellesz senkinek? Fáj, mi? Azért szúrsz oda másnak.
2021. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
37%

"Mire ekkora a te arcod, ha te se most, se máskor nem kellesz senkinek? Fáj, mi? Azért szúrsz oda másnak."


Nőkbe is vannak ám olyanok, akik senkinek sem kellenek...

2021. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem ők gyártanak beteg elméleteket a gyakorin. :D
2021. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%

Szegénységi bizonyítványt? :D Azzal, hogy olyan emberrel vagyok csak hajlandó mind intim élményekre, mind életet összekötni, aki NEKEM tetszik? Mondd, ha neked ez nem egyértelmű, és magyarázni kell, akkor az milyen "bizonyítvány"? Én soha nem erőltetném magam olyanokra, akiknek nem tetszem, és nem reménykednék olyanokban, hogy majd kiéhezett, szerencsétlen, naiv emberek kb. épp hogy nem "tévedésből" összeálljanak velem.


Amúgy 8 éve élek párkapcsolatban, szeretetben. Persze, jöhetsz azzal, hogy lehet, hogy majd jól elhagy és egyedül maradok 30-as/40-es nőként egyszer, de még ha így is lenne (neadjisten), akkor sem kellene soha olyan férfi, aki nekem nem tetszik. Én nem fosok az egyedülléttől, engem csak a vonzalom, szeretet motivál arra, hogy kapcsolatban legyek valakivel, ha ez nincs meg, akkor nem érdekel az egész.

2021. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
28%
Sok nő tényleg egyedül marad, ha nem éri be átlagos férfival, ez nem kitaláció, ismerősök között is látni ilyeneket.
2021. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
89%
Amit ma az átlagos férfi jelent, annál jobb az egyedüllét.
2021. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%
Miért rosszabb az egyedüllét, mint egy szar kapcsolat? Nektek mindegy?
2021. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!