Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti meg tudnátok bocsátani a ghosting-olást ha utána pár hónap múlva felkeresne a nő?

Figyelt kérdés

Nyilván akkor ha olyankor is szinglik vagytok még...


Milyen indoklást fogadnátok el vagy mit kellene mondani?


26N


2021. jan. 18. 12:04
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
91%

Volt ilyenem csajjal. Nem haragudtam rá a ghostingolás miatt, de nem is gondoltam többé, hogy komolyan lehet vele bármit tervezni, így igazából csak szórakozás lett részemről a maradék időtöltés.


Annak viszont kellemes volt

2021. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt ilyen nő aki ghostolt hónapokig de később rám írt.


Nos annyi hogy normálisan válaszoltam neki de ennyi. Már nem érdekelt annyira meg nem is lelkesedtem iránta.


Egyébként a ghostolás nagyon gyakori a nők körében. Egyszerűen undorító és kiábrándító. Teljesen kiírtják az ilyenek a pasikból a lekesdést meg bizalmatlanná vállnak.


Nekem is van sok alkalommal hogy match-elek Tinder-en de rá sem írok a nőkre már. Mert tudom hogy valszeg úgyse fog válaszolni vagy pedig később miután jól elszórakoztatom hetekig utána egyik pillanatról a másikra ghostolni fog... Igazán leszokhatnának erről a nők...

2021. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

12 sokan mondják, hogy a pasik is csinálják, de én állandóan tapasztalom nőknél. Ez azért van, mert nem mer konfrontálódni, fél az érzéseitől, a "mit fog mondani?" kérdés és inkább a felelősséget kerüli a ghostingolással.


Fúúj, amikor NORMÁLISAN kezdeményezel és max elolvassa, de hetekig semmit nem képes "büfögni", na aaaaz a totális tiprás. Undorító.


Vagy ha beszéltek, de le sem tojik (aktív az appon, elolvasta az üzenetet) és ha te mondjuk elköszönsz még megijed és próbál játszmázni meg manipulálni XD


Legundorítóbb, amikor akár beszélgetés közben tilt, eltűnik az életedből. Annál nincs megalázóbb, még az ordenáré elutasítás is jobb annál:D


Most, hogy olvasom ezeket a válaszokat, kezdem egyre jobban megutálni ezeket a társkereső appokat...

2021. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
70%

Őszinteség még véletlenül se opció, ugye?

Mibe telt volna annyit írni, hogy:

ne haragudj, de most nagyon összejött néhány magánéleti problémám, amiket nem szeretnék részletezni, úgyhogy mostanában nem tudunk találkozni, de amennyire az időmből telik, olvasom, amit írsz, és válaszolok is.

2021. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
82%
Egy ilyen felkereses nekem azt sugallna hogy volt valaki jobb csak az nem jott ossze igy maradtam en. Ha tetszik a lany akkor szorakozasra johetne de komolyat nem akarnek tole 25F
2021. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
14 Őszinte voltam amikor beszéltünk, de egy felületes ismeretséggel nem osztok meg mindent mi bajom van. Magam se gondoltam ,hogy ennyire nehéz és elhúzódó lesz megoldani a helyzetet.
2021. jan. 18. 14:17
 17/42 anonim ***** válasza:
21%
Elég szar ügy ha mégse kellettél az alfa görénynek állandóra. Amúgy nem kéne hülyének nézni a béta férfiakat. Nem hiszem hogy bárkinek is a vágya egy köpőcsészéből inni.
2021. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
15 Nem ismerkedtem mással sem abban az időszakban, kisebb gondom is nagyobb volt annál,mint hogy pasizzak.
2021. jan. 18. 14:22
 19/42 anonim ***** válasza:

"14 Őszinte voltam amikor beszéltünk, de egy felületes ismeretséggel nem osztok meg mindent mi bajom van"


Olvasni se tudsz? Nem azt írtam, hogy ossz meg mindent, de a tényt, hogy valami személyes problémád van, nyugodtan elárulhatod, anélkül, hogy bármi részletet elmesélnél.

2021. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Ki van zárva. Nem kell ismeretlenként kiteregetni semmit, de csak úgy eltűnni alja, ezzel nálam is elástad volna magad. Ha utána meg még kapálóznál utánam, még szánalmasabb lennél.
2021. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!