Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti meg tudnátok bocsátani a ghosting-olást ha utána pár hónap múlva felkeresne a nő?

Figyelt kérdés

Nyilván akkor ha olyankor is szinglik vagytok még...


Milyen indoklást fogadnátok el vagy mit kellene mondani?


26N


2021. jan. 18. 12:04
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

19 Már teljesen targytalan amit írtál visszamenni az időben nemtudok, én sem tudtam előre, hogy ez a dolog ennyire hosszadalmasan, nehezen fog megoldódni.


20 Kapálózni nem kapálózom, írtam neki egyszer ha nem válaszol tudomásul veszem a dolgot és akkor törlöm is.

2021. jan. 18. 14:38
 22/42 anonim ***** válasza:
95%

"Mibe telt volna annyit írni, hogy:


ne haragudj, de most nagyon összejött néhány magánéleti problémám, amiket nem szeretnék részletezni, úgyhogy mostanában nem tudunk találkozni, de amennyire az időmből telik, olvasom, amit írsz, és válaszolok is."


Tedd a szívedre a kezed, és csak magadnak ismerd be, hogy egy ilyen üzenetre elkezdenél kombinálni, és ugyanúgy nem vennéd komolyan.


Velem egyszer volt ilyen, vagyis nem tudom, hogy a véletlen ghosting is ghosting-e. Anyukám váratlanul meghalt, és azt sem tudtam, fiú vagyok-e vagy lány. Alapból a gyász tropára vágott, az ügyintézések is elvették az időt, és elfelejtettem a srácot, akivel leveleztem. Másfél hónap után jutott eszembe, akkor megírtam neki, mi volt, ő pedig bizonyítékot kért. Pedig addig normális volt. Azóta nem ismerkedem online.

2021. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

22 Sajnos igen igazad van, részletekbe nem akartam belemenni a sejtelmes majd írok ha alakul valami vagy ha megoldódott ez olyan nesze semmi kategória.

Ahhoz,hogy megértse és tudomásuk vegye részleteket kellett volna megosztani de ezt nem akartam.

2021. jan. 18. 15:12
 24/42 anonim ***** válasza:
69%
Nem "megbocsátás" kérdése ez, én csak simán kihúznám a lehetséges pár, barát, ember listáról.
2021. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
49%

"Velem egyszer volt ilyen, vagyis nem tudom, hogy a véletlen ghosting is ghosting-e. Anyukám váratlanul meghalt, és azt sem tudtam, fiú vagyok-e vagy lány. Alapból a gyász tropára vágott, az ügyintézések is elvették az időt, és elfelejtettem a srácot, akivel leveleztem. Másfél hónap után jutott eszembe, akkor megírtam neki, mi volt, ő pedig bizonyítékot kért. Pedig addig normális volt. Azóta nem ismerkedem online."


"Pedig addig normális volt" :DDDD


Epik, bmeg, vérbeli női hozzáállás, ekkora böszmeséget megcsinálsz vele, de még ő a nem normális :DDD

Ha van igazság, egy tucat macska mellett öregszel meg :D

2021. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
46%

Itt is szokásos módon le vannak pontozva azok a pasik akiket ghostoltak. Mert le merik írni hogy rosszul esik nekik ez és később már nem lelkesek a nők után akik ezt tették velük.


Itt tényleg minden nő dilinyós már! Remélem macskák mellett haltok meg egyedül :D

2021. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Azért elég furcsa csak a nők vannak ekézve emiatt, pedig a férfiakkal is előfordulhat ilyen időszak.


Az meg egyenesen nonszensz, amit írt az egyik válaszoló ,hogy bizonyítékot?!! kért ,hogy mi miatt nem írt.....mit kellett volna tennie megmutatni a halotti anyakönyvi kivonatot ? Pfff

2021. jan. 18. 16:21
 28/42 anonim ***** válasza:
56%

Miért nem tudod megemészteni, hogy ezt elszúrtad?


Mindenképpen azt akarod hallani, hogy "ugyan, nem lesz semmi baj, mindent tudtok ott folytatni, ahol abbahagytátok?"


Nekem volt ilyen csaj, aki eltűnt, majd előkerült, hogy akkor ő mostmár készen áll, nem mondtam neki nemet, amikor találkozni akart, kavartunk is egy darabig, de komolyan venni már egy pillanatra sem tudtam volna.


Ha ő komolyan vett volna engem, és komolyan számolt volna velem, akkor beavat előre, hogy nehéz időszaka van, ehelyett ghostingolt, majd ki tudja miért (nem jött össze a másik pasi, vagy valóban gondja volt, ezt sosem fogom megtudni előkerült. Ilyenkor cicázni még jó, de a kapcsolatnak már nincs sok reménye).



ps: és lehet lepontozni, vagy érvelni, hogy van ellenpélda, igen, nyilván van ellenpélda, mindenre van, de 99%-ban vagy tesz rád magasról, vagy maximum valami kavarásra tart alkalmasnak.

2021. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

28 Nemtudom még nálam ellenpélda lesz e vagy sem, találkozunk személyesen és meglátjuk.

De mint irtam idegent nem avatok be ilyen szinten dolgokba , ha meg csak ködösen annyit írtam volna neki, majd jelentkezem ha megoldódik a problémám ....nem sokat jelentett volna hiszen ez eléggé semleges mondat. Majd írok majd hivlak és ilyesmi.


Ha nem jön össze vagy nem érti meg sem gond, nem kötelező jóban lennünk , én megpróbáltam ennyi.

2021. jan. 18. 16:34
 30/42 anonim ***** válasza:
31%

Azért a válaszok pontozásaiból tökéletesen kiderül, hogyan is gondolkodnak a nők, legalábbis az idejáró szingli, b-szatlan feminácik, akik amúgy a nők elég nagy százalékát alkotják :D


Íme tehát a női gondolkodás:

én, mint ő, bármekkora böszmeségeket megcsinálhatok a másikkal, még ghostolhatom is, mert ugye én vagyok a tündérszép hercegnő, a főnyerekény, akinek mindent el kell nézni

2021. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!