Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti meg tudnátok bocsátani a ghosting-olást ha utána pár hónap múlva felkeresne a nő?

Figyelt kérdés

Nyilván akkor ha olyankor is szinglik vagytok még...


Milyen indoklást fogadnátok el vagy mit kellene mondani?


26N


2021. jan. 18. 12:04
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
88%
30-asnak írom. Én nő vagyok, az 5-ös válaszoló. A Ghostingolás nem fér bele, egyáltalán! Vegyen emberszámba, és mondja azt, hogy problémái vannak, vagy mondjon bármit. Emberileg nem fér bele, soha többé nem tudnék megbízni valakiben aki ezt teszi, és nem is érdemes szerintem. Mint ahogy pár válasszal feljebb írja, hogy megpróbálja, legfeljebb majd törli.. szóval nagyon könnyen veszi. Mindent meg lehet magyarázni, de tényleg néhány emberi mondat bele kellett volna férnie az idejébe, látszik ebből már hogy hogy kezeli általában a többi embert. Nem női gondolkodás szerintem, biztos férfiben is létezik ilyen. A ghostingolás és a hirtelen blokkolás nem fér bele, bármi más magyarázat teljesen rendben van, legyen az akármi.
2021. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
90%
Jo, vannak normalis kivetelek is, aminek amugy orulunk🤘
2021. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
82%

@31: nem tini (35+) társaságomban azt látom, hogy a hölgyek egy jó része a saját ghostingolását mindig megmagyarázza (valami jó kifogás mindig akad, amiben a barátnők is megerősítik persze), de a férfiét azt a világ legnagyobb bűnének tartja.


Kevés az olyan, aki így gondolkozik mint te, és őt általában a többi nő is győzködi, hogy "de ebben az egy esetben pont belefért, sőt még jó választás is volt"

2021. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

33 a nok sokszor hiszik azt, hogy nekik xy dolog jar, es xy dolog megbocsathato, csak mert nok.


Pl a pasi dolga ezt azt csinalni, udvarolni en meg csak elvarok, a ghostingolast nem vagyok koteles megmagyarazni es turje a pasi az elutasitast stb.

2021. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
33-as vagyok. Nem gondoltam volna, hogy ilyenek tényleg. Ha bármelyik barátomat érintené, hogy vele valaki ezt tette, azt javasolnám, hogy ne bocsássa meg, illetve ne folytassa a kapcsolatot, mert akiről kiderül hogy ilyen könnyen szórakozik más emberrel, ennyire csak magára figyel, azzal a további kapcsolatfentartás is inkább mérgező és ártalmas lesz. Szóval még egyszer, szerintem emberileg gáz, bármelyik nemű is az illető
2021. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
79%

Persze. Volt mas dolga vagy bejott egy mas pasi (aki mindig bejon, mert mindig lesz jobb csaj meg pasi), es most, sokkal kesobb eloveszi, mint valami jatekszert.


Ezert utalok ma ismerkedni. Utalom, amikor valakivel tok jol beszelek, erre eltunik a p..ba es soha tobbet nem beszelunk. Persze a netes tarskeresokon a nok 90% a ugy kezdi a kommunikaciot, hogy nyavognak a pasik miatt. Nincs kedves pasi, aranyos pasi, mindegyik csak kihasznal blabla. Unalmas.


Azt kapod az elettol, amit beleraksz.

2021. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Milyen erdekeeees. Napokig ghostingolt egy p..csa, akivel tok jol elvoltam. Jaaa hat persze hogy jott egy masik pasi es miatta. Persze nekem jo volt nyavogni, hogy minden pasi egy szemetlada es vele hogy ki..sznak.
2021. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
58%

Szép azért, hogy a férfiakat a halál sem hatja meg, ha a farkukról van szó.


De nem panaszkodom, ezek szerint ott volt az opció, hogy eljátssza, hogy megérti a gyászomat, és megbasz párszor. Ezek alapján igazi szőke herceg volt.


(Amellett, hogy eszembe sem jutott bizonygatni, azt sem tudom, hogyan kellett volna. A halottin csak egy név van, ezek szerint a saját személyim vagy anyakönyvim is kellett volna, hogy az az ember az én édesanyám? Nonszensz.)

2021. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
52%

Lényeg hogyha a nők ghostolnak akkor azt mindig megmagyarázzák és szerintük elfogadható normális dolog. A barátnőik is megerősítik ezt benne.


Ha egy pasi ghostol akkor az meg egy rohadék szemétláda.


Itt tényleg minden nő egy dilinyós! :D

2021. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

"Szép azért, hogy a férfiakat a halál sem hatja meg, ha a farkukról van szó."


38: senki nem a farkát emlegeti. Arról van szó, hogyha komolyan ismerkedem egy nővel, és problémája van, akkor azt tudja már kommunikálni felém az ismerkedés fázisban is.


Én az intelligens nőket szeretem, akik képesek például egy halálesetet úgy elmondani, hogy nem kell beavatniuk a részletekbe (hiszem még csak ismerkedés fázis), de jelzik, hogy nem velem, nem az ismerkedéssel van a gond, hanem most valami váratlan esemény történt, kér egy kis időt.


Viszont ha ghostingol, akkor borzasztóan nem érdekel, hogy mi volt a ghosting oka, utólag már jöhet bármi elfogadható indokkal.


Nekem is halt meg ismerkedés közben közeli hozzátartozóm. Nyilván kellett pár hét, míg összeszedtem magam, de nem eltűntem szó nélkü a fenébe, hanem megírtam neki pár sorban, hogy történt valami, hogy nem vele van a gond, de én most nem vagyok abban az állapotban, hogy az ismerkedésre fókuszáljak. Megértette simán, nem faggatott, hogy akkor ki meg mi.

2021. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!