Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért húz jobbra, ha nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húz jobbra, ha nem ír vagy felszívódik?

Figyelt kérdés
Teszem azt, tetszem neki, ezért júz jobbra, akkor miért nem ír rám, vagy ha mégis, egy kis beszélgetés után eltnűnik? Aztán mindenki nyavajog, hogy milyen nehéz párt találni. így tényleg.
2021. jan. 19. 19:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ghostolni akkor szoktak ha van aki jobb. Mar tobb kutatas is kimutatta hogy a legtobb no tinderen a ferfiak ugyanazt a lb 20%-at hizza jobbra. Te is valoszinuleg a magas, helyes, sportos, nepszeru sracokat huzkodtad jobbra nekik meg ott van 150 masik csaj.
2021. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem, ő egy átlagos srác. bár magasnak magas :)
2021. jan. 19. 23:12
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen, igen, tudjuk. Itt a gyakorin az osszes no azt irja hogy tinderen csak atlagos, visszafogott sracokat huz jobbra :)
2021. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Téged nagyon megbántottak, ugye?
2021. jan. 19. 23:21
 15/21 anonim ***** válasza:
65%

Őszintén szólva nekem már fogalmam sincs róla, hogy miért vagyok fent... egyre többször agyalok az öngyilkosságon, ilyen lelkiállapotban nem tudok igazán mit írni a másikra...


Túl nagy a konkurencia... Belefáradtam az egész társkeresésbe, már le is akartam törölni, csak ahhoz sincs lelki erőm.

2021. jan. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenkor amikor kezdeményezni kell akkor hol az egyenjogúság? Vagy azt akarod mondani hogy hülye vagy egy kreatív, szellemes nyitáshoz? Amúgy miért pitizne meg csicskulna egy alfa görény egy több szinttel alatta lévő, gyenge értelmi képességű tucatnőnek?
2021. jan. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16. Szóval szerinted több szinttel alatta lévő gyenge értelmi kepességű vagyok? Kösz!


15. Ne gondolkozz ilyenen, inkább beszélj minél több lánnyal. :)

2021. jan. 20. 12:57
 18/21 anonim ***** válasza:
#16 az egyenkötelezettség a szó amit keresel, azt pedig már nem szeretnék a nők, nem kényelmes
2021. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy alacsonyabb srác tuti visszaírna...csak hát az derogáló számodra.
2021. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
19.. te ezt miből gondolod?
2021. jan. 20. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!