Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok ti igazából a tutiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti igazából a tutiba szeretnétek beülni?

Figyelt kérdés
Csak mert anyámmal lakok és még autóm sincs így közel 30 évesen miért a fintorokat kapom? a kérdések helyett? Nem is érdekkel titeket, hogy miért nincs? Ez kicsit furcsa nekem. Tényleg olyan mintha a tutiba szeretnétek beülni.. viszont abban az esetben, ha van elvárásom akkor miért kapom meg a sablon szöveget "fogadj el így ahogy vagyok" de azért én tegyek meg mindent annak érdekébe, hogy jobb legyen..
2021. jan. 20. 13:21
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/218 A kérdező kommentje:

Már mondtam itt nem a konkrét ok a fontos, hanem a MEG NEM KÉRDEZÉSE.. illetve az után a spekuláció.


Nem tudtok szöveget értelmezni? 🤔


Pl milyen autód van

-Lada


mindenkinek a piros kumbi kocka lada jut eszébe, igaz?

de mi van ha az a lada nem is kocka? szóval nem fonros, mert elég annyi hogy " lada" ..


értitek? az igazi problémát?? a másik példám remélem nem kell moderálni..

csak mert valaki cigány még nem budos lopoó, rendben? tegyük félre az előíteleteket mert ez gáz, csak azért mert otthon lakok még nem vagyok lúzer, ki tudja az okát?? én meg akinek elmondom, de a csajok nem kérdezik meg, mert lexarják.. persze, ha elmondom vagy elkezdek menősldni (hidd el van mire) akkor kva jó vagyok... 🤔

2021. jan. 20. 18:38
 92/218 anonim ***** válasza:
84%
Én megkérdeztem a miértet, mert érdekel, hogy miért, bár hetero férfiként nem vagyok célcsoport.
2021. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/218 anonim ***** válasza:
89%
Persze! Ertem, hogy te igy gondolod! De kettonk kozul nem en szidom a nőket, es kettonk kozul nem en vagyok egyedul...
2021. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/218 anonim ***** válasza:
88%

Oh és ha azért 200 kiló mert beteg akkor nem számítana hogy kövér és osszejonnel vele?


Amúgy meg már kérdeztük egy párszor az okát és nem válaszoltal. Persze hogy mindenki azt gondolja hogy nincs is jó oka csak luzer vagy. Ha nem így lenne megmondanad nem tennéd itt az agyadat.


És hogy a pcsaba jön ide a cigányság?

2021. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/218 anonim ***** válasza:
90%

Nem ez a kerdes a valasz?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Nekem siman illene a kepbe, ha tenyleg sajatos oka van a szerencsetlensegednek..

2021. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/218 A kérdező kommentje:

A kérdésre válaszoljatok.


"Csak mert anyámmal lakok és még autóm sincs így közel 30 évesen miért a fintorokat kapom? a kérdések helyett?"


lehet a ház az enyém? ez is egy opció 😶

lehet nem is akarok autót?? 😐


de ezt SENKI nem írta, azt bezzeg igen hogy anyám halálát várom.. komoly? szóval miért vagytok ilyenek csajok?? MIÉRT?? miért kell egyből a hülyeségre gondolni??

2021. jan. 20. 18:54
 97/218 A kérdező kommentje:
#95 az előítéletekből jött a "cigányos" példa, mint már mondtam nem szabad ilyen szinten általánosítani, ronda dolog..
2021. jan. 20. 18:58
 98/218 anonim ***** válasza:
79%
97 erre viszont tudom a választ. Azért, mert automatikusan a gyakoribb esetre gondol mindenki egy adott szituációban a tapasztalatai alapján. Ha valaki azt mondja "Gyakran füvezem", neked is sokkal hamarabb eszedbe jutna, hogy egy drogos senkiházi, minthogy egészségügyi okokból fájdalomcsillapít. Na, érted.
2021. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/218 A kérdező kommentje:
#99 így vam, hirtelen milyen csond lett 😓
2021. jan. 20. 19:04
 100/218 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem értem miért kellene hogy érdekeljen az indokod. Miért nem elég és miért nem érthető az én indokom hogy nem akarom anyukadat kerülgetni és csendben szexelni ha hazavinnel?
2021. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!