Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok ti igazából a tutiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti igazából a tutiba szeretnétek beülni?

Figyelt kérdés
Csak mert anyámmal lakok és még autóm sincs így közel 30 évesen miért a fintorokat kapom? a kérdések helyett? Nem is érdekkel titeket, hogy miért nincs? Ez kicsit furcsa nekem. Tényleg olyan mintha a tutiba szeretnétek beülni.. viszont abban az esetben, ha van elvárásom akkor miért kapom meg a sablon szöveget "fogadj el így ahogy vagyok" de azért én tegyek meg mindent annak érdekébe, hogy jobb legyen..
2021. jan. 20. 13:21
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/218 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező jól értem hogy valójában az a problémád, hogy te nem érzed igaz szerelemnek, ha a nő nem jönne össze veled, ha nem lenne semmid?

Én is sokáig ebben a tévedésben éltem, de rá kellett jönnöm nincs önzetlen szerelem első látásra, sem neked, sem nekem, sem senkinek.

Gondolj bele összejönnél valakivel aki olyan mint Stephen Hawkings csak nőben? Mozdulatlan és egy számítógépen jeresztül beszél. Kizárt. Ennyi erővel a nők is ki lehetnének akadva, mekkora egoista vagy hogy csak ép emberrel jössz össze. És még sorolhatnám.

A pénz esetén felejtsd el az anyagiasságot, gondolj arra, a nők azt szeretik a pénzes fazonokban, hogy voltak olyan talpraesettek hogy összehozták a vagyont.

2021. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/218 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként meg annyit hozzátennék, hogy 4 éve 120 ezres kezdőfizetéssel kezdtem dolgozni, amellett is ki tudtam fizetni a havi 40+rezsis szobámat, nem haltam éhen, sőt, évente 1 egyhetes nyaralást +2-3 hosszúhétvégét külföldön be tudtunk iktatni a párommal, amit FELESBEN fizettünk, mielőtt azt hiszed, hogy a párom fizette a szórakozgatásomat. Tudod, aki sokból nem tud spórolni, az kevésből sem, és fordítva.

Arról meg én nem tehetek, hogy te az "átlag" vagy, aki 200 alatt keres. Nekem sincs diplomám, mint mondtam, 4 éve 120 ezerrel kezdtem dolgozni, 3 év után már a dupláját kerestem, mert a hivatásom iránti szeretetem és a befektetett munkám és energiám megtérült és harcoltam magamért. Milyen helyzetbe kerültél? A vírus miatt elhagyni kényszerültem a pályámat, tapasztalat nélkül, szintén a befektetett munkámmal többet keresek jelenleg, mint a szakmámban. Így tartok 4 év alatt ott, hogy több, mint a dupláját keresem, mint amikor kikerültem a piacra. Mivel volt tartalékom, a vírus okozta helyzet miatt sem kellett hazamennem. Ilyen a pályakezdők sorsa meg egyébként, ritka, aki 300 ezres kezdőfizut kap. Én is örülnék mégtöbbnek, de ha így folytatom, szépen - lassan elerem azt a fizetést, amire azt mondom a mai világban, hogy korrekt.

Talán nem itt kellene sajnáltatnod magad, ha nem vagy megelégedve a keresett összeggel, hanem le kellene valamit tenni az asztalra, neadjisten fejlesztened magad, vagy szakmát váltani. De hisztizni mindig könnyebb.

2021. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/218 anonim ***** válasza:
37%
A mai világ a külsőségekre épül. Sokan inkább élnek tökegyedül kenyéren és vizen, albérletben egy főbérlőt pénzelve, csak azért, hogy elmondhassák "30 évesen nem élek a szüleimmel". Mutatni kell, hogy mennyire dícséretesen komoly gondolkodás ez :D Szerintem szánalmas.
2021. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/218 A kérdező kommentje:

58 "ilyenek miatt vagy meg mindig egyedul es maradsz is orokre szuz"

Csak mert anyámmal élek és nem mosogatok egyből 30 as szűz fiú vagyok? XD


59 "Nincs elfogadható indok arra hogy 30 évesen egy forintod sincs"

NEM KÉRDEZTED MEG VAN E AKKOR HONNAN VESZED HOGY VAN E VAGY NINCS, AZT SEM TUDOD MIÉRT ÉLEK AZ ANYÁMMAL, de már írod a hülyeségeket ahogy a többi XD


47 "nem tudod mennyibe kerül az élet életképtelen vagy"

Ezt ugy írtad mintha Mo. területén ugyan annyi lenne az élet, istenem...


57 "mi tudunk szülni, ti nem"

ezt nevezem érvelésnek XD


nagyot csalodtam bennetek nem tudtok semmit de azért a hülyeséggel bombáztók, számalmas

2021. jan. 20. 16:59
 65/218 anonim ***** válasza:
26%
miert, nem vagy 30-as szuz fiu? az elet a mi ervelesunket igazolja.
2021. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/218 anonim ***** válasza:
61%

Letettem egy diplomat 22 eves koromra netto 250 fizuval kezdtem, mar 22 eves volt 1 misim egy autom es egy nagymotorom. 20 evesen kezdtem dolgozni eleinte diakkent majd diploma utan rogton foallasban. Nekem osszejott, csak voltak/vannak celjaim, amit tudtam, hogy elerek. Szoval neked mi is a kifogasod?


Ja es srac vagyok mielott megkapnam a rib.anc jelzot...

2021. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/218 A kérdező kommentje:

Anyira de annyire elmondanám, miért élek jelenleg így, de nem teszem :)

kivácsi vagyok mivel akartok fárasztani legközelebb..

2021. jan. 20. 17:07
 68/218 anonim ***** válasza:
65%

de azt azert elmondhatnad, hogy tenyleg 30as szuzike vagy, ugyis tudjuk.


hacsak anyad nem allando apolasra szorulo beteg vagy ilyesmi, felesleges keresni a kifogasokat, h miert logsz meg ennyi evesen is a csocsen.

2021. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/218 A kérdező kommentje:

#66 csak annyit állítottam, hogy anyámmal élek..


ENNYI


minden mást ti írtok, találtok ki.. mert annyit nem tudtok megkérdezni hogy MIÉRt, de már írták hogy lexarjál az emberek.. :)

2021. jan. 20. 17:14
 70/218 anonim ***** válasza:
82%
Egyebkent qurvara leszarja hidd el mindenki miert elsz anyaddal, a valo eletben meg ennel is jobban lefossak. Nod nem lesz, de legalabb hajtogathatod, hogy ha tudnak. Ha tudnak is leszarnak. Tulertekeled magad fiacskam.
2021. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!