Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok ti igazából a tutiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti igazából a tutiba szeretnétek beülni?

Figyelt kérdés
Csak mert anyámmal lakok és még autóm sincs így közel 30 évesen miért a fintorokat kapom? a kérdések helyett? Nem is érdekkel titeket, hogy miért nincs? Ez kicsit furcsa nekem. Tényleg olyan mintha a tutiba szeretnétek beülni.. viszont abban az esetben, ha van elvárásom akkor miért kapom meg a sablon szöveget "fogadj el így ahogy vagyok" de azért én tegyek meg mindent annak érdekébe, hogy jobb legyen..
2021. jan. 20. 13:21
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/218 anonim ***** válasza:
100%
70: Bár ilyen egyszerű lenne. Nem lennének egyedül, magányosan élők albérletben, sőt, nem lennének egyedülálló milliomosok sem. Sajna nem azon múlik a társkeresés, hogy kivel élsz.
2021. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/218 A kérdező kommentje:
#70 Neked valami bajod van :)
2021. jan. 20. 17:20
 73/218 anonim ***** válasza:
32%

ja, anyaddal elsz es kabe varod, hogy meghaljon, hogy tied legyen vegre a haz. ez igy meg taszitobb barmilyen mas lehetosegnel.


amugy mondjuk ha teged 30 korulire saccolunk, akkor anyad lehet kb 60. szoval van egy rossz hirem: hiaba szamolgatod vissza a napjait, ha egeszseges, akkor egy 20-30 evet meg lazan leel, ugyhogy mirevegre megkaparinthatod a hazat, mar 50-60 leszel te is, akkor meg aztan tenyleg mindegy neked. rosszabb esetben pedig anyad lerobban es neked kell apolni v elviselni nap mint nap egy szenilis, demens oregasszonyt, elmeny lesz igy hazahordani a csajokat, valoban;)

2021. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/218 anonim ***** válasza:
92%
Nem mondod meg miért élsz anyaddal? Hú de kbaszl velünk :D nem mi vergődünk amiért nincs nőnk. Nekem aztán olyan mindegy. Aki nem akarja azon nem lehet segíteni
2021. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/218 anonim ***** válasza:
14%

Arra gondolt valaki, hogy a kérdező szülei meghaltak, így megörökölte a vagyont, az apja koporsós temetést kapott, az édesanyja hamvait meg mivel még nem szórta szét, ott van a házban vele? Elvégre az él ige itt a kérdezőre vonatkozik, nem az édesanyjára.


Csak azért ugrott be, mert nekem is ez volt a helyzet, meg lettem kukázva instant, mert a hol laksz kérdésre rávágtam reflexből, hogy hát otthon. :D Az meg nem érdekelte a kutyát se, hogy most egyedül vagy többedmagammal.

2021. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/218 A kérdező kommentje:

Amit anyám után kapok az max adósság..

szóval ezt benézted 🤯

2021. jan. 20. 17:38
 77/218 A kérdező kommentje:
#74 nem érted a kérdést, itt az a lényeg hogy a csajok nem akarnak ismerkedni.. nem érdekli őket a részlet, csak a tény.. ha elmondom a teljes story-t csak akkor vagyok jó party.. ez szomorú, az hogy mit gondolsz te azt pont leszarom, nem a kérdésemre attál választ..
2021. jan. 20. 17:41
 78/218 anonim ***** válasza:
85%
Miért érdekelne a részlet? Ha meg is tudom, miért élsz anyaddal 30evesen, akkor is tény marad: 30 evesen SEMMIT nem tudsz felmutatni
2021. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/218 A kérdező kommentje:

"SEMMIT nem tudsz felmutatni"

Ez csak spekuláció a részedról nem veszed észre? 🤪


Vagy én nem veszem észre, hogy trollkodsz?

2021. jan. 20. 17:51
 80/218 A kérdező kommentje:

A gond innen kezdődik, lehet magadból indulsz ki? Attól, hogy valaki at anyával él még nem jelenti azt h nem ért el SEMMIT.


ezt fel tudod fogni??

2021. jan. 20. 17:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!