Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok ti igazából a tutiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti igazából a tutiba szeretnétek beülni?

Figyelt kérdés
Csak mert anyámmal lakok és még autóm sincs így közel 30 évesen miért a fintorokat kapom? a kérdések helyett? Nem is érdekkel titeket, hogy miért nincs? Ez kicsit furcsa nekem. Tényleg olyan mintha a tutiba szeretnétek beülni.. viszont abban az esetben, ha van elvárásom akkor miért kapom meg a sablon szöveget "fogadj el így ahogy vagyok" de azért én tegyek meg mindent annak érdekébe, hogy jobb legyen..
2021. jan. 20. 13:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/218 anonim ***** válasza:
70%
Aha és szerinted mennyire életszerű,hogy 30 évesen nagynehezen öszerakott 20 milliót egy lakásra és utána még van a zsebében 10-15 millió ,hogy majd a csajjal vesznek közösen és mind a ketten kiadják albérletbe? 🤣🤣
2021. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/218 anonim ***** válasza:
89%
Itt jön képbe az, hogy csak olyan pasival kezdek, akinek megfelelő az egzisztenciája. Ha pedig nem jön velem szembe ilyen ferfi, semmi gond; koszonom, én nagyon jól eltartom magamat.
2021. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/218 anonim ***** válasza:
17%
A legtobb nő igy gondolkodik, még, ha nem is ismeri be
2021. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/218 anonim ***** válasza:
17%
Engem az érdekelne,hogy ha egy pasitól elvarás az,hogy legyen háza,legyen pénze,legyen önálló ,főzzön mosson stb stb akkor ti nők akik ezt mind elvárjátok miért is van rátok szükségünk? Akkor ti mit tudtok adni annak a pasinak aki mindezeket elérte? Szexet? De szexért nem fognak eltartani ott a kur..a is akitől ugyan ezt megkapja itt sem ott sem van érzelem akkor minek bajlódjon veletek ha nem is a pasiba szerettetek bele hanem a vagyonába? Ezen kéne talán elgondolkodni mert elég szomorú,hogy nem az ember fontos hanem a tárgyak amik körülveszik! :(
2021. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/218 anonim ***** válasza:
79%

Inkább minthogy ezt a rinyát hallgassam. Megoldom én egyedül, eddig is megoldottam, de ha párban akarok lenni, nem olyannal fogok, aki egy szarrágó paranoid balfsz, aki csak bosszantani tud a komplexusaival.


Azért választok jó anyagi helyzetben élőt, diplomást, sportoa külsejűt, mert annak van önbizalma és nem lesz egy ilyen gusztustalan bőgőmasina, aki csak konteókat tud gyártani meg haragudni a másik nemre a saját bűntudata miatt.

2021. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/218 A kérdező kommentje:

Huh, már nagyon eltértünk a tárgytól.


A tanulság: a dolog miértjét nem fonros, csak a tények számítanak!!


de akkor mindegy az is, hogyan van vagyonom? nem éldekkel titeket, ha rablásból, csalásból van csak ne derüljön ki???!


mindegy hogy naturál vagyok vagy koxos?


egyre szánalmasabbak vagytok csajok

2021. jan. 20. 16:05
 57/218 anonim ***** válasza:
61%

54:

1, mi tudunk szülni, ti nem.


2, a házimunka 100%át én csinálom,(nyilván nincs is elvarva tőle, 14-16óra gép előtt üles után)


3, A FÉRFIBE szeretek bele, nem a vagyonába!!! De szerelmből nem lakik jól a gyerek.

(Itt jegyzem meg, hogy a parvalasztasnal a férfi jó anyagi helyzete édeskevés, csak alapfeltétel)


4, mit adok?!!!! Na pont ezért nem kezdtem soha ilyen luzerekkel. Mert a ti agyatokig ez el sem jut. -->


Feladtam a karrierem, a kényelmes életem..., azert, hogy anya legyek! Amit amugy imádok, most érkezik nemsokara a következő gyerkőc... de sokkal kényelmesebb volt csak dolgozni.

Ha nincs olyan pasi, aki ezt nem értékeli azzal, hogy megteremti az anyagiakat, akkor azzal nem jovok ossze, nem szülök neki. Akkor maradok egyedül.

2021. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/218 anonim ***** válasza:
77%

‘Szeretek főzni, de igazad van nem mosogatok :) és tudod mit? nem is fogok mert ez a te dolgot nem az enyém, ha nem tetszik ez van :D‘


na az ilyenek miatt vagy meg mindig egyedul es maradsz is orokre szuz, te gyoker. ha szerinted a mosogatas, takaritas, mosas a nok dolga, akkor miert vagy kiakadva azon, ha toled meg elvarjak, hogy akkor a ‘penzkereses’ is a ferfi dolga legyen?! csak a kifogasokat keresed, titkolozol, hogy miert elsz anyaddal, mintha valami nagy rejtely lenne, de ez mind bullshit, ilyen okadek szemelyiseggel akkor se kellenel a noknek, ha a rozsadombon laknal egyedul egy villaban.

2021. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/218 anonim ***** válasza:
35%
Nincs elfogadható indok arra hogy 30 évesen egy forintod sincs. Ilyen egyszerű. Az egy dolog hogy lakásra még nem telt. De ha valakinek ennyi idősen semmi megtakarítása nincs annak baj van a toronyban. És hogy kepzelned el az életed velem pl? Hozzám költözöl aztán majd kihordod helyettem a gyereket és szoptatod még én keresem a pénzt? De azért még mosogassak is mert hát az a "nő dolga". Pcsadat ne nyaljam ki? Pont hogy neked nagyok az elvarasaid. De mit nyujtasz te cserébe ezért?
2021. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/218 anonim ***** válasza:
82%

A 47es kommentedből látszik tisztán, mennyire nem vagy tisztában azzal, mennyibe kerül az élet, életképtelen vagy.

Kb 300at keresek, ez stimmel, de az albérlet nem 200k-nál kezdődik, a havi költségek cserébe nem jönnek ki 50 ezerből. :D na itt kezdődnek a problémák, drága magadfajta férfiak, hogy fogalmatok sincs, mennyibe kerül élni. Akinek 300ezer nem elég önmagát fenntartani, azzal nem is szeretnék hosszútávra tervezni, köszönöm. Az azt jelenti, hogy havi 600 ezret ketten le nulláznánk? :D köszi, ilyenekbol nem kérek.

2021. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!