Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elvárás egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elvárás egy 30 éves férfitől, hogy jó legyen vele a szex?

Figyelt kérdés
Nyilván nem vagyok még tapasztalt, nem is szexelek túl gyakran. A kritika helyett biztatással hamarabb belejönnék.
2021. jan. 22. 16:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
11%
Nyilvánvalóan nőről van itt szó, aki férfinak próbálja kiadni magát.
2021. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
8%

Annyit még hozzátennék, hogy már csak azért is azt gondolom, hogy igaz, amit a 16-os írt, mert én személyesen is ismerek ilyen nőt, aki ronda, kövér, soha nem kellett a normálisabb férfiaknak csak maximum a legaljának, és emiatt férfigyűlölő lett. Pontosan ilyen szövegei voltak, mint amiket itt olvasni. Még azon sem lepődnék meg, ha ő is irkálna ide. :)

De az elvárások természetesen az egekben, mint azt itt is látni. 30 évesen már legyen nagyon-nagyon jó az ágyban, de közben annyira ronda a nő, hogy annak is örülnie kéne, hogy van olyan férfi, akinek egyáltalán feláll rá.

2021. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
15%
6: Inkább tűnsz frusztrált Balázskának, mint nőnek ezek alapján. :D
2021. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
95%

Azt nem értem, ha szerintetek ide a nők alja jár, mindenki gusztustalan, dagadt, egyebek, akkor miért írtok rá mindenkire, akiről sejthető, hogy nőnemű? Csak ma kaptam vagy hat ismerkedős privit, ebből kettőt ugyanattól.

Azt értem, hogy miért veszitek személyes sertésnek, ha a nő igényli a jó szexet. Vagy az átlagos fizetést. Vagy egy elfogadható testalkatot....

Itt lassan az is túlzott igénynek számít, hogy ne legyen féknyomos az alsógatya.

2021. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

* Figyu 10-es,elhiszem amit mondasz, de te meg tudod adni a jó szexet egy férfinak? Mert a legtöbb nőnek csak elvárása van, persze olyan, amit ő maga fordított esetben nem tudna megugrani.


Kedves #11-es!

Igazából az nem lényeges, hogy én mit tudok nyújtani a kérdés szempontjából, de azt tudom, hogy a jó szex oda-vissza működik! Az igaz, hogy én mérsékelt libidójú nőnek gondoltam magam mindig is, amíg nem lett egy olyan párom, akivel olyan volt a szex, hogy az ágygimnasztika után fél óráig, csak a plafont bámultam és nem volt semmi gondolatom, egy buborékban lebegtem... mennyei érzés volt! És én onnantól nem tudtam betelni a testével, az érintésével, de még a leheletét is úgy szívtam magamba, mintha csak azzal tudnék lélegezni! Egy nimfomániás perszónát csinált belőlem. Aki sosem futott férfi után, de érte, képes voltam 200 km-t is utazni, hogy egy délutánt vele tölthessek. A jó szex ennyit számit.


* Különben is 30 fölött egy nő már ne nagyon válogasson, örüljön ha valaki, épkézláb férfi jobbhíjján rá mászik


Ez akár logikus is lehetne, de pont a tapasztalat és a múló idő teszi, hogy az emberek (férfiak is!) egyre kritikusabbak lesznek! Amikor már igazán körvonalazódik bennünk, hogy mi az, ami boldoggá tesz a másikban, és ami működőképes is, akkor már nem akarunk fölös köröket futni olyanokkal, akikkel nyílvánvaló, hogy nem a mi igényeinknek megfelelő. Az én igényeim is úgy formálódtak, hogy kapcsolatról kapcsolatra láttam mi működik, és mi az ami nem. Van amit hozzá tettem és volt ami elvettem ebből a halmazból. És mivel 30 év fölött már más igényeim vannak mint 20 évesen, ezért mondhatjuk, hogy most több az elvárásom mint tapasztalatlan fiatal nőként (nem véletlen repülnek rá a 20-as korosztályra a z idősebb pasik is, nemcsak a fiatalság fontos bennük, hanem, hogy őket könnyebb becserkészni, ha valaki érti a módját).

De nekem ez a normális, hogy felnőtt érett emberként már ne fussunk felesleges köröket, akkor már ismerve saját igényeinket és azt, hogy mit tudunk mi adni célírányosabban szűrünk, és nem az időnket pazaroljuk, mert már nincs annyi mint fiatalon!

2021. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
63%
27: Szerencsés esetben ennyi idősen már rájön, hogy nem számít mennyi tapasztalata van vagy nincs a szexben a másiknak, az vagy jó lesz együtt, vagy nem. Össze kell csiszolódni minden új párnak, aki egyik szerint borzasztó jól csókol az a másik szerint borzasztó rosszul stb. Ez nem munkatapasztalat szerű. (munkahelyen sem véletlen van betanulási idő még az übertapasztaltak számára is.)
2021. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

#28

Tapasztalat: amelyik pasinak nem lehet őszintén elmondani, ha valamit rosszul csinál, azzal sose lesz jó a szex. Pont azért, mert a tapasztalt szerető se érez rá egyből, mert minden nő (és férfi) más.

Ez nem kritika.

2021. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy eleve rossz helyre írtál ki egy ostoba kérdést.

A legtöbb embernek nem Ultimate kefegép kell, hanem normális partner akivel lehet tervezni.


Én is megmondtam a felségemnek, hogy előtte egy emberrel voltam.

Vele is nem túl sokszor. (Ő meg konkrétan senkivel.) Ha ez zavarja akkor szóljon.


Most terhes az 1 gyerekkel.

2021. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meg kell tudni beszelni, kinek mi a jó a szexben. Mindkét fél fontos.


Mindenkinek mas jön be. Erdekes én szeretem az előjátékot, míg az exem kb 2 perc után már azt akarta, hogy rakjam be neki.


És amugy ne pontozzátok le a kettest, mert kurvára igaza van. Én is tapasztaltam már hasonlót.

2021. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
25%
Kicsit nyers volt a 2-es de igaza van
2021. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!