Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elvárás egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elvárás egy 30 éves férfitől, hogy jó legyen vele a szex?

Figyelt kérdés
Nyilván nem vagyok még tapasztalt, nem is szexelek túl gyakran. A kritika helyett biztatással hamarabb belejönnék.
2021. jan. 22. 16:02
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
31%
A szex nem is tud rossz lenni, ha odafigyeltek a másikra és nem csak fütykölés van....
2021. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Az első szextől sosem szoktam csodákat várni, rá kell érezni a másikra, ha meg nem annyira jó, akkor elmondom, hogy min kellene változtatni. Ha abba sz.ik bele utána azzal a jeligével, hogy "jujci, nem vagyok tapasztalt", akkor az már nem OK nekem.
2021. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!