Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem kifejlődött bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kifejlődött bennem a lenézés a férfiak iránt. Ez változhat és lehet párom?

Figyelt kérdés
Nekem 35 évesen 2 diplomám, egzisztenciám, spórolt pénzem, hobbim, céljaim vannak. Azok a férfiak akikkel az utóbbi 2-3 évben randiztam, jellemzően tutyi-mutyi nemtudommitkezdjekazéletemmel szánalmas szerencsétlenek, vagy nyomi elváltak/gyerekes elváltak voltak. Úgy érzem soha nem találok olyan férfit, aki teljesíti azt amit én. És már megfigyeltem magamon hogy lenézve tekintek rájuk, a fejeben néha keményen szidom is egyik-másik próbálkozót, mert én érzem magam rosszul hogy ilyen szánalmat keltők és még csak észre sem veszik... Más is volt így?

2021. jan. 27. 20:29
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Miért vagyok troll? Mert nem hagyom magam? Akinek nem tetszik az alapállásom, húzzon el! Nem kötelező ideírni semmit. És nem, nem a Tescóban keresgéltem és nem is szigorúan a saját korosztályomban, hanem alatta és fölötte is. Én rugalmas vagyok ebben.


És NEM, nem a fehér lovon érkező herceget várom, hanem valakit aki letett annyit az asztalra mint én, kemény munkával.


A trollozás meg nagyon unalmas, sokadik kérdésnél futok ebbe bele, szerintem totálisan kontraproduktív.

2021. jan. 27. 21:01
 12/34 anonim ***** válasza:
46%
Én férfiként 24 évesen úgy érzem, hogy már elég sok mindent elértem a korom ellenére. Nekem ilyen problémáim azért nincsenek, mert kicsit konzervatívan állok a dolgokhoz, így az általad felsorolt - főként karrierista, egzisztenciális, határozottsági - problémák engem egyáltalán nem érdekelnek egy nőben. Viszont fordítva teljesen meg tudom érteni az aggályaidat, és nem egyszer megfordult már a fejemben az, hogy mennyire nehéz lenne magam mellé párt találni, ha ugyanilyen helyzetben nő lennék. Számomra is megalázó lenne az általad felvázolt helyzet férfiként.
2021. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
28%
Ne sértődj meg, de sztem téged csak a pénz érdekel, azért akarsz diplomás, jólkereső stb. pasit. Így nem lesz párod.
2021. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
17%
Én dolgozok és tanulok, ne féltsél. Éd nem vagyok frusztrált, csak jókat mosolygot az ilyen kis modern Jean d'arc-okon, pedig ő is hol végezte :) inkább neked kéne tanulni, gyerekeket szülni meg házzartást vezetni, és tenni amit a férfiak mondanak :)
2021. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
13, a kérdésem nem a pénzről szólt. Ostoba vagy, ha nem látod az árnyalatokat.
2021. jan. 27. 21:22
 16/34 anonim ***** válasza:
27%

"Nekem 35 évesen 2 diplomám, egzisztenciám, spórolt pénzem, hobbim, céljaim vannak."

És olyan körökben mozogsz,ahol csak a lúzerek találnak be.Aha,persze.Tök életszerű.Kérem a következő trollt!

2021. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
55%
Kellene a francnak egy ilyen nő. Annyi a szerencsénk, hogy itt legalább kiderül, ki mennyire frusztrált és agresszív, kár, hogy a való életben ez nincs a homlokotokra írva, sok mindentől megkímélhetnénk magunkat...
2021. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
16, a köreimben rengetegen vannak, akik jó munka és végzettség mellett is kis pupöxök, nyávognak, nem tudnak tervezni. Egyébként nem szeretnék a munkahelyemen ismerkedni, a baráti köröm legnagyobb része meg az utóbbi 10 évben elhúzott külföldre. Itt a gyakorin csak ilyen 2bites 1 dimenzióban "gondolkodó" emberek vannak?
2021. jan. 27. 21:27
 19/34 anonim ***** válasza:
74%

Én is kétdiplomás nő vagyok, de eszembe nem jutna ilyen troll idiotizmust kérdésként kiírni :D


Hogy lehet, hogy ilyen buta maradtál ennyi iskola elvégzése után?


Mondjuk a fogalmazásodból inkább az jön le, hogy unatkozó pasi vagy, aki nőnek adta ki magát :D

2021. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
82%

Rossz körökben mozogsz vagy rossz helyen keresel. 🤷

Nekem nem volt szerencsére soha szívás a pártalálás. Pedig a férjem 30 fölött talált rám.

2021. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!