Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem kifejlődött bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kifejlődött bennem a lenézés a férfiak iránt. Ez változhat és lehet párom?

Figyelt kérdés
Nekem 35 évesen 2 diplomám, egzisztenciám, spórolt pénzem, hobbim, céljaim vannak. Azok a férfiak akikkel az utóbbi 2-3 évben randiztam, jellemzően tutyi-mutyi nemtudommitkezdjekazéletemmel szánalmas szerencsétlenek, vagy nyomi elváltak/gyerekes elváltak voltak. Úgy érzem soha nem találok olyan férfit, aki teljesíti azt amit én. És már megfigyeltem magamon hogy lenézve tekintek rájuk, a fejeben néha keményen szidom is egyik-másik próbálkozót, mert én érzem magam rosszul hogy ilyen szánalmat keltők és még csak észre sem veszik... Más is volt így?

2021. jan. 27. 20:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
49%
#16 vagyok.Itt elsősorban frusztrált trollok vannak,unatkozó tizenévesek,gyakorló elmebetegek,meg vagyunk néhányan,akik ide járnak röhögni a felsorolt kategóriák képviselőin.Én mára kiszórakoztam magam. :D
2021. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, szerintem engedd el. Itt csak olyan válaszokat fogsz kapni, hogy Te vagy a hülye. Diplomázás és önfejlesztés helyett végig kellett volna innod és kurválkodnod a "fiatal" éveidet. Ezután nulla önbecsüléssel sikerülne kialakítanod egy bántalmazó kapcsolatot, aminek nagyon örülnél.
2021. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
76%

Ha akkora főnyeremény vagy, miért maradtál egyedül 35 évesen?

Nézzük csak, ha te most randizol, akkor 40 év körüli pasikról lehet szó. Igen, ebben a korban az emberek nagy többségének már van gyereke és házasságban is élt. Neked ettől nyomik lesznek. Miért, mitől másak ők, mint te, akinek gondolom szintén voltak kapcsolatai az évek során, csak még oda nem jutott el, hogy valaki el akarja venni.

Nagyon nagy arc kell ahhoz, hogy ilyen módon lenézzél másokat. Mit tudsz te róluk, most komolyan? Nagyjából semmit.

2021. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
81%
#22: Nem a diplomaszerzéssel és az önfejlesztéssel van a baj, hanem ezzel az arrogáns, lekezelő stílussal. Másrészt a kérdezőnél is elég nagy baj lehet a toronyban, ha csak ócsárolja a férfiakat, de azért elmegy randizni egy általa lenézett emberkével is. Amúgy csak azt nem értem, hogy ha a kérdező olyan marha sokra vitte, akkor hogyhogy nem talál magának egy épkézláb férfit. Azt pedig senki nem mondta, hogy innia és kurválkodnia kellett volna, viszont az is látszik, hogy a diploma még nem jelent egyet a műveltséggel és az intelligenciával.
2021. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
49%

Figyelj! A férfi közösség sem sokat veszít, ha nem állsz le a férfiakkal. 1 nő ide vagy oda. Az ego szép és jó dolog, de ne képzeld azt, hogy téged mindenki akar. Ez sajna a legtöbb mai nőbe bele van nevelve, hogy ő a világmindenség közepe, meg epekedve esdekelnek a kegyeidért... Köszönhető ez a rajzfilmeknek, a nevelésnek is. A diploma meg annyit tesz, hogy van némi lexikális tudásod. Ugyanolyan droid vagy egy irodában, mint egy sori dolgozó. A siker ott kezdődik, hogy értéket alkotsz, valami újat, amit az emberek szeretnek és vágynak rá. Spórolt pénze sok embernek van. Ettől lennék több? Nekem 10+millió megtakarításom van. Nem érzem magam többnek.

A sikeres emberről alkotott képed téves, de álmodj tovább, mert ha felébredsz és a valóságot látod nagyot koppansz majd.

2021. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
54%
35 évesen már minek randizgatsz? Vegyél macskákat.
2021. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
75%
Ezek szerint veled meg a sikeres férfiak nem állnak szóba, mert hiányzik belőled az, ami a könyvtáros Julcsiban megvan: a szeretet.
2021. jan. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
51%
"Itt a gyakorin csak ilyen 2bites 1 dimenzióban "gondolkodó" emberek vannak?" őőőő, te is itt vagy ... ?
2021. jan. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Küldj már át ide kérlek néhány tutyimutyi sikertelen alakot, és elvàlt gyerekest(ha helyesek).. èn csak kigyúrt, jóképű, sikeres 30 körüli férfiakkal futok össze és már elegem van a komplexusomból, nemzetközi karrier, alacsony testzsír, 3 nyelven beszél folyékonyan..


Egyébként érdeked, lehet pont az az 5-10 év, ami köztünk van választ el.. Egy átlag 30 éves férfi a tinderen sikeres, nyelveket beszèl, sokat utazik és sokat sportol, sok pénze van és gyerekmentes. Egy átlag 40 éves meg olyan, amit te írtál.. gondolom 30asként elkapta őket egy nő, és olyanná váltak, mint amit írtál, esetleg még házasok..


Hát nemtudom. Próbálj lefelè nézni korban, 30-32re bpn

2021. jan. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
47%

Én negyvenes nőként hasonlóan tapasztalom. De számomra nem nyomi valaki attól, hogy elvált, gyerekes. Sőt, mivel én is az vagyok, engem az vonz. Meglepő módon az elvált, gyerekes negyvenes pasik valamiért elkerültek társkeresőn és egyfelől van ez az életképtelen réteg,amiről beszélsz de inkább nős pasik illetve meglepő módon a fiatal srácok (köztük rengeteg jóképű, jó egzisztenciával rendelkező) írtak rám.

Szóval azt biztosan tudom, hogy a társkereső tele van helyes harmincas pasikkal. Hogy ők miért nem rád írtak és miért egy negyvenes anyukát zaklattak, azt nem tudom, de nyilván nem akarnak komoly kapcsolatot, vagy azt egy huszon évessel.

Talán próbálj kevesebb lenézéssel állni ahhoz, akivel randizol. Legalább te reménykedhetsz abban, hogy nem csak szexért írnak rád.

2021. jan. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!