Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Én szerethetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Én szerethetetlen vagyok? 😕

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sosem írtam ki ide még semmit sem, de most annyira magam alatt vagyok, nem foglalkozik senki se velem, úgy érzem mindenki eldob magától, meg sem hallgatnak, vagy ha meghallgatnak is csak azért, hogy utána kárörvendjenek...😔

19 éves létemre 2 hétig tartott a legtöbb kapcsolatom, de azok is csak úgy hogy úgy veszekedtünk mintha már 20-30 éves házasok lennénk....

Senki nem nagyon áll velem szóba, már több mint 1 éve addig sem jutok el, hogy egyáltalán kapcsolatom legyen...

Most közel másfél év után végre elkezdtem érezni valaki iránt, elég komolyan, de ő csak barátként kedvel engem, 1 hete mondtam neki, hogy szakítsuk meg a kapcsolatot, el mondtam neki, hogy mit érzék diszkréten, de ő azt mondta, hogy barátként tekintett rám mindig is és a jövőben is úgy fog..

Én a jelekből teljesen azt hittem, hogy ő is érez irántam, de ezt is benéztem...

Elnézést, hogy így “kifakadtam”, de már nagyon régóta bennem vannak a sérelmek, és nem tudom senkinek ki önteni a lelkem, nagyon jól esne ha engem is szeretne “valaki”...,én is azt szeretném érezni, hogy szeret valaki, nem érzem már nőnek magam, sőt embernek sem, aki volt már ilyen cipőbe biztos tudja, milyen rossz érzés...



2021. jan. 27. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%
Tudod azt kapod a vg ami bent van ...fejbe
2021. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Fogsz meg az eletben nagyobbakat is csalodni:-)
2021. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem szerethetetlen hanem kiállhatatlan.

Állításod szerint voltak már kapcsolataid, ergó annyira csúnya nem lehetsz, hogy szánalomból jönnének veled össze. Viszont a viselkedéseden érdemes lenne elgondolkodni, ha 2 hetes kapcsolataid vannak, mert ott egy közös dolog van az pedig te vagy.

2021. jan. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%

Ugyan így éreztem ennyi idősen. Nem tudtam kötődni, nem olyan volt a "járás ", mint kellett volna lennie. 1 hónap volt a max, az is rossz volt. Szűzessègemet se rendes kapcsolatban vesztettem el 18 évesen. Úgy éreztem baj van velem, soha nem fog senki igazán szeretni. Már nem is akartam komolyan ismerkedni, még többet csalódni, csak egyéjszakás kalandjaim voltak. Biszex oldalam is előjött, lány is volt, akit szeretni akartam. Éretlen voltam egy komoly kapcsolatra szemèlyisègileg, így utólag úgy érzem. Nekem még öngyilkos gondolataim is voltak, vagdostam, annyira szerethetetlennek éreztem magam. 22 évesen voltam pszichológusnál is, hogy mi a baj velem, és amúgy sokat segített nekem, utána lettek jobbak a dolgok. Régi önmagamnak lekevernèk már két pofont, hogy lehettèl ilyen idióta pi*a. De ez is a felnőtté válás egy rossz módja volt.

23 voltam, mikor először igazi kapcsolatom lett, ami azóta is tart és nagy a szerelem.

Szerintem még te is sokat fogsz változni , ahogy felnősz agyilag,ebben a korban nem mindenki tud még normálisan/reálisan gondolkodni a dolgokról. Ne másokhoz hasonlítsd magad. Idővel kiforrsz.


26L

2021. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
mivan incelek
2021. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Incelek.. nem ismert szo szotaramban.. Szeretek minden not ha ez a szeretet eddigiekben viszonzatlan is.:-) oldal bordaink.. :-) az igaz ember meg szereti testet.. elfogadja olyanak amilyen
2021. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,nem biztos hogy szerethetetlen vagy,csak annyira nagy a mércéd hogy nem mindenki tud veled egyszinten lenni de ha esetleg visszább vennél belőle és annyit várnál el a másiktól amennyit te tudsz adni lehet másképpen alakulnának a dolgok.
2022. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!