Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális 30+ férfiak, akik nem csak alkalmi kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 18:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
48%

30F vagyok 1hét múlva 31F


Autóipari mérnökként dolgozom. Nem iszom nem dohányzom nem drogozom. Jónéhány hónapja egészséges étkezem és ügyelek az alakomra meg edzem is. Ja meg nem az az unalmas fajta :D


Amint lenne rá lehetőségem én azonnal összeköltöznék egy nővel egy albiba. Aztán meg vennék házat utána gyerek/család. Eredmény: Nincs erre a feladatra jelentkező nő sajnos :D


Egyes visszajelzések alapján túlzottan is "jófiú vagyok". Azt meg nem szeretik a nők.


Tancsként azt adták hogy zselézzem a hajam meg vegyek fel napszemcsit és jobban mutogassam magam és éreztessem velük hogy nem vagyok "döglött hal" az ágyban sem.


Tinder profilomon unokaöcsémet meg egy kutyát is ölelgetek. Így látszik rajtam hogy családszerő vagyok.


Sajnos a nők nem ezt preferálják :D Inkább a rámenősebb pasikat szeretik. Csak a rámenősek meg nem feltétlenül jó apajelöltek.


Szóval szeretnének a nők normális pasikat de azok meg nem olyan izgatóak elsőre. Így.... :D


(Jó ez persze egy nagyon durva általánosítás volt de azért részben igaz)

2021. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%

Jaj istenem🤦


Most meg a sok nyálgép itt teper egy ismeretlennek, aki csak azért írt ki egy ilyen általános kérdést(pl van olyan nő, aki nem a pénzre megy), hogy sajnálják ...


Az ilyenek miatt hiszi magát sok nő felsőbbrendűnek. Ismerős nem? Face re bármit kiír a csaj, már nyálaznak a pasasok.


Nemár srácok, én sem vagyok a legjobb helyzetben, de legyen már önbecsülésetek🤷

2021. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

#11-es voltam


Ha esetleg rám célzol akkor közlöm hogy eszem ágában sem volt teperni a kérdezőnél... A kérdező kérdezett valami én meg kifejtettem az én álláspontomat ennyi. Egy anonim oldalon aligha lehet társat keresni... Nem arra van kitalálva az oldal.

2021. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%

#11, nőknél népszerű haverjaimhoz a nők is simán odamennek (szórakozóhelyen...). És extrém szép nőkről van szó. Hozzám meg sose. Én olvastam a sorok között. Olvass te is ;).


A kérdésre válaszolva szintúgy haverjaimból kiindulva (35-ös koroszály) ez úgy néz ki, hogy pár gyereket akart, az megnősült. De a legtöbb ennyi idősen már rég rájött nincs értelme nőkkel komolyan foglalkozni és csak száll virágról virágra. Akár minden héten másra. Na, hát ott vannak a normális faszik.


Még azért azt érdemes megjegyezni, hogy nőknél a normáls az a jóképű gazdag nagyfaszút jelent. Persze majd mindjárt jönnek a 40-es elvált nők és megszórnak minket pár bullshit bölcsességgel Paulo Coelho-tól.

2021. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%
Van, de akkor meg más miatt nem jönnék be. Tutkó.
2021. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
64%
Van, de a te számodra, egy csóró senkiházi rosszfiú a FÉRFI!
2021. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Vannak. A kérdés az, hogy neked mik az elvárásaid a jövendőbeli pároddal kapcsolatban, és te milyen vagy? 36/f
2021. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%
A normális relatív. Soha nem alkalmit kerestem, komolyat szeretnék. Ennek ellenére (vagy pont emiatt?)nem volt még senkim. (34/F)
2021. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
71%
#17: Ez azért vicces, mert ha megnézed a napi női észosztást, akkor ott mindig azt mondják, hogy nekik nincsenek nagy igényeik, elég, ha egy férfi átlagos külsejű, és tud őszintén szeretni. Ehhez képest meg egy idő után előjönnek a bevásárlólistával, hogy egy igazi férfinak milyennek KELL lennie, és ha valami apró hibát találnak benned, már mehetsz is a kukába. És ha átlagos férfiként kezdeményezel, akkor a női tolerancia csak addig tart, amíg ezt csak a szavak szintjén kell bizonyítaniuk. Ha a tettekre kerülne a sor, garantálható, hogy lesz valamilyen kifogásuk, hogy te átlagos férfi létedre miért nem felelsz meg mégsem nekik. Vagy rosszabb esetben szó nélkül eltűnnek örökre, téged meg lógva hagynak, hogy gondolkozz, vajon mit ronthattál el.
2021. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
85%

18-as, 14-es válaszoló vagyok. Én 41 éves vagyok és még sose volt senkim :). Esetemben nem azért, mert vicces/nem vicces, komoly/komolytalan, unalmas/nem unalmas lennék hanem mert kurvа szarul nézek ki. Hozzáteszem pricipal level software engineerként messze átlag felett keresek, de még mindig nem eleget, hogy azzal tudjam kompenzálni a kinézetemet...


Ez a játék a kinézetről szól. Ilyen az élet :).

2021. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!