Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek Elon Musk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek Elon Musk jó pasi? Szexelnétek vele? Párkapcsolatra elfogadnátok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 22:00
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondoltam volna hogy már 50 körül van. Szerintem nem néz ki annyinak. Kapcsolatra nyilván nem kellene mert nagyon eltero a világunk de egy szexben benne lennék mert külsőre bejon.
2021. febr. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
46%

Akiknek kulsore bejon, uarrol beszelunk?


[link]



"Fiatalon jo pasi volt"?



[link]



Nincs az a penz ami vonzova tenne szamomra, sajnalom. Emberileg meg nem ismerem.

2021. febr. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
22, én írtam a 21es kommentet, tudsz róla hogy mindenkinek más ez izlese? Furcsa, nem hétköznapi arca van, ez tény. Valakinek ez vagy bejon vagy nem. Nekem igen.
2021. febr. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Azért Ryan Gosling meg Jason Momoa egy tízessel fiatalabbak. Hozzám ők is idősek lennének, de ugyanúgy vonzónak találom őket, mint Elont.
2021. febr. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ez, amikor régebben olvastam az életrajzát, illetve rengeteg interjút néztem vele, mondhatni Elon lázban égtem, akkor férfiként is nagyon az esetem lett, vonzónak tartottam. Nem, nem a vagyona miatt (persze néha elkalandozok, milyen lehet egy vadiúj Teslát vezetni a 20 éves kisautónk helyett - ezt csak viccből jegyeztem meg..), hanem mert nagy hatással volt rám, lenyűgözőnek tarto(tta)m, amit tesz, tetszett az esze, ahogy nyilatkozott sok dologról, emberileg meg a jó tulajdonságaira fókuszáltam. Alábbhagyott már a megszállott érdeklődésem, nagyon sok dolga van, amivel nem értek egyet, nem gondolom, hogy egy egyszerű ember. Ettől függetlenül továbbra is az egyik kedvencem, de reálisan nézve, partnernek mondjuk biztos nem bírnám sokáig, mások az életcéljaink, életfelfogásunk. Illetve vonatkoztassunk el attól, hogy van köztünk egy bő 25 év is.. Külsőre nekem bejön, én se mondanám klasszikusan jóképűnek, de mint tudjuk, az ízlés szubjektív, számomra sokkal vonzóbb, mint Gosling például. Most na, ki csodálja még így a rakétája indítását?

[link]

2021. febr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, vannak az ő korában sármosabb férfiak. De persze ez relatív, hogy külsőre kinek mi tetszik.
2021. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
8%
azért írják, hogy nem tetszik, hogy ne gondoljuk, hogy a nőknek a pénz számít.
2021. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
27 attól, hogy rárepülne pár ember a pénze miatt, még nem fog tetszeni :'D
2021. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
78%
Nem jó pasi, meg apám lehetne. Csak az én apám jobban néz ki. 24N
2021. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

Akik aradoznak róla, és zseninek tartják tisztában vannak vele, hogy 1, nem ő találta fel a teslat, hanem csak apuci smaragdbánya pénzén vette meg hozzá a jogdijakat 2,a tesla gyártásához gyerekmunkáskokkal bányászat kobaltot, amiért mellesleg perben is áll 3, bevallotta, hogy köze volt a bolíviai kormánypuccshoz, ahol eluldoztek a demokratikusan megvalasztott elnököt?

Elon olyan, mint egy gyengén megirt szuperhősfilm gonosztevője, annyi különbséggel, hogy hiányzik belőle a tényleges zsenialitás.

2021. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!