Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek Elon Musk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek Elon Musk jó pasi? Szexelnétek vele? Párkapcsolatra elfogadnátok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 22:00
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
58%
Zseninek tartják, közben egy kibukot ex-egyetemista, aki a családja pénze nélkül továbbra is egy senki lenne (e még kopasz is).
2021. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
És akkor már biztos nem is zseni. Oh, wait!
2021. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Brrrr, nem. 25 vagyok szóval az első kizáró ok a kora, de esküszöm az lenne a legkevesebb.... Szerintem ritka ronda pasi, se szexre, se semmi másra nem kéne.

Egyébként meg feltettél egy kérdést, mi válaszolunk, mire fel sértődsz meg azon, hogy egy 28 éves pl nem egy majd 50 éves faszival képzeli el az életét?! Hadd döntse már el mindenki maga, hogy mekkora korkülönbség fér bele számára és mekkora nem.

Amúgy Brad Pitten kívül egyetlen egy színész sincs 50 fölött, sőt közelebb vannak a negyvenhez, semmint az ötvenhez. Chris Hemsworth pl 37, épp “csak” röpke 12 évvel fiatalabb Elon Musknál.....

2021. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Akik szerint negatív színben van feltüntetve, azok miért gondolják így? Nála pozitívabb milliárdost én még nem láttam. Warren Buffett csak tőzsdézik, Jeff Bezos egy nárcisztikus pszichopata állat, mint Steve Jobs, Bill Gates meg egy társadalomtervező féreg, mint Soros.


Musk legalább pozitív dolgokat csinál, próbálja kolonizálni a Marsot, mert tudja, hogy az emberiség milyen és úgyis tönkre fogja tenni a Földet, illetve aktívan tesz a klímaválság ellen.


Akik meg afrikai gyerekmunkások meg banánköztársaságok miatt sírnak, fogalmuk sincs a gazdaság működéséről, ha rajtuk múlna még mindig kőbaltával törnénk a kókuszdiót a barlangban. Meg egyébként is a saját érdekükben remélem, hogy vegán krisnások, mert máskülönben ők is részesülnek szép számmal mindenféle földi jóval, amit kizsákmányolt emberek állítanak elő. (Még akkor is, ha néha mást hazudnak PR célból).


Sőt! Ezek a kizsákmányolt emberek lennének az elsők, akik az ilyen Social Justice Warriorok hátába állítanák a kaszát, amiért addig ugrálnak, hogy utána már az a fos kobaltbányász munkájuk sem lenne, mert ott is EU-s irányelveket kellene követni valami bürokrata f...szkalap által előírva, aki életében nem látott még dolgozó embert közelről.


Ha már valaki felülről okoskodik, legalább vegye előtte a fáradságot és ereszkedjen alább és nézze meg közelről az életkörülményeiket, beszélgessen el velük.


Nem sértődtem meg, csak próbáltam görbe tükröt állítani, mert más kérdésekben meg 16 éves lányok is olyanokra csorgatják a nyálukat, mint Ian Somerhalder, aki szintén 40-es...


Senki nem akar a saját ízlésetekbe belekötni, ha nem, hát nem. Lehet, hogy nekik sem kellenétek ti, hiszen elvégre Johnny Depp csaját is lenyúlta, Amber Heard pedig azért eléggé fullos.


Meg nekem Grimes is bejön, bár a zenéje nem a stílusom. Bár róla elismerem, hogy elég megosztó az alternatív kinézete miatt.


Egyébként mindenkinek köszönöm a választ! Azért tettem fel, mert egyrészt igazából ő a példaképem és én sem vagyok túlzottan népszerű a nők körében. Viszont most már legalább tudom, hogy nem csak a külsőm sz..r, de a személyiségem alapján se kellenék.


Tehát kénytelen leszek meggazdagodni és prostituáltak szolgáltatását igénybe venni. Vagy hírnevet szerezni és talán a bolygón van olyan lány, akinek bejönnék külsőre és belsőre is.


De jelenleg az önmegvalósításra koncentrálok, amiből lesz pénz, abból meg legrosszabb esetben mindig igénybe tudok venni prostituáltakat. Ez van, minden nem lehet tökéletes. Úgyis hamarosan jönnek az teljesen élethű szexrobotok, amik a mesterséges intelligenciával jobbak lesznek, mint az igazi emberek.

2021. febr. 1. 18:20
 35/44 anonim ***** válasza:
93%

34:

"Bill Gates meg egy társadalomtervező féreg,"

Istenem. A gyíkemberek, laposföld, Bill Gates a mumus konteók mikor kopnak már ki az emberek fejéből!?

2021. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
SOROS!!! Tőle nem csak a nyuggerok félnek?
2021. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

34, én azt nem értem, ha ennyire odáig vagy érte, miért tetted fel ezt a kérdést. :)

Látszólag nem tudod elviselni, hogy sokan nem tartják 2 lábon járó tökéletességnek. :)

2021. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

#37: Azért, mert ez mind bizonyítéka annak, hogy a nők lesz..rják az intelligenciát és a zsenialitást, a nyers fizikai külsőre buknak, az olyanokra, mint Pumped Gabo, Jason Momoa vagy Ryan Gosling.


És teljesen mindegy még az is, ha bűnöző vagy, tömeggyilkos, anyaszomorító torz lelkű féreg... A lényeg, hogy nézzél ki jól, legyél jó pasi.

2021. febr. 1. 19:08
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
38: Miért lenne automatikusan torz lelkű aki jól néz ki, izmos, vagy erős? Te miért nem vagy izmos és intelligens? Dolph Lundgren pl. "buta" vegyészmérnök. De a legtöbb akciósztárnak van gógyija. Momoa végzettségét nem tudom, de nem hiszem, hogy kevés az iq-ja.
2021. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező. Ha ennyire bejön, akkor menj ki hozzá és húzd szét neki a valagad.


Attól nekem még marad az a véleményem, hogy öreg és ronda hozzám.


Jó utat!

2021. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!