Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Öljem meg magam ha nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öljem meg magam ha nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés
Jó ideje szeretnék már egy párkapcsolatot, de mindenhol semmibe vesznek és kiröhögnek a nők mert ronda és félénk vagyok. Elég szar érzés látni a párokat sétálni az utcán meg hogy más férfiakra simán nyomulnak a nők, miközben engem le sem szarnak. Azon gondolkozok hogy meg kellene ölnöm magam mert ebből a folyamatos depressziós állapotból meg elutasítottságból nagyon elegem van. Tényleg már 27 éves leszek de még egy barátnőm sem volt.
2021. febr. 2. 20:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

toubkal

Ja,mert az neked is milyen jól bevált. :D

2021. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%

Én nőként mondom, hogy emiatt nem kéne így gondolkodnod... egyik nő se olyan nagy szám, hogy miattuk megöld magad!

Ismétlem, nő vagyok és nem egy nőgyűlölő pasi. Csak nézd reálisan a dolgokat, más dolgok is vannak az életben, nemcsak a nők.

2021. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
16%
Eddig 3 nő jelentett fel zaklatásért, de mindig megúsztam. Azóta jó ember vagyok. De én már nem teszem ezt, mert nem jó a yardon ülni, de még másokat buzdíthatok erre nemde? Ha meg sikere lesz, akkor meg nekem köszönheti.
2021. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
2021. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%

#13 "Ha meg sikere lesz, akkor meg nekem köszönheti."


Képzelem azt a köszönő levelet... :D


"Kedves toubkal!


Megfogadtam a tanácsodat,és megpróbáltam ráerőltetni magam a nőkre.Nagyszerűen bevált,három évet kaptam Vácon,miután feljelentettek zaklatásért.Eleinte rossz volt,mert a cellatársak csicskáztattak,és rajtam nyomták el a cigijüket,de nemrég jött egy kedves,nagydarab srác,és bevédett!Gazsinak hívják,minden nap kétszer szexel velem.Azt hiszem,megtaláltam életem párját!Neked köszönhetem,hogy rátaláltam önmagamra,és erre a csodálatos férfira!Sajnos,ő nyolc évet kapott testi sértésért,de megegyeztünk,hogy idekint megvárom.Nélküled sosem jöttem volna rá,hogy igaziból nem is a nőket szeretem,ha kikerülök innen,feltétlen meglátogatlak majd,hogy személyesen is megköszönjem a dolgot.


Pusz: a kérdező "

2021. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
20%

Nagyszerűen bevált,három évet kaptam Vácon,miután feljelentettek zaklatásért.


Na mondom, mert tapasztalt vagyok. Ha nem vagy visszaeső, akkor 1 év próbára bocsátás, ha megfenyegetted akkor 2 év próba, ha családon belüli akkor 3 év. Egyébként lehet megúszod az első ügyészi megrovással, mint én. Szóval legközelebb nézz utána, vagy zaklass nőket, mint annó én tettem. :)

2021. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tenném,de ha ennyi eszed van!!


A te életed!

Csak legalabb ne másra zuhanj majd rá,es legyél tekintettel a metró vagy mozdonyvezetőre.Mert nehezen dolgozzák fel az ilyesmit.

2021. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
20%

[link]


Így kell csinálni jól

2021. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam az első barátnőd, hát nem emlékszel?:D
2021. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
43%
Ez nem fog tetszeni, de ha egy férfi nem okos, nem szép, nem is gazdag, akkor az csak a gyúrásban bizhat. Egy ronda ember is teljesen másképp néz ki izmosan. És olyat én még nem láttam hogy jó fizikumú férfi ne kellett volna legalább pár nőnek. Persze itt most rögtön lesz majd olyan aki látott ilyet is. Ezekkel ne törődj. Csak az edzés segíthet neked más nem nagyon. Esetleg legyél gazdag.
2021. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!