Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Öljem meg magam ha nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öljem meg magam ha nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés
Jó ideje szeretnék már egy párkapcsolatot, de mindenhol semmibe vesznek és kiröhögnek a nők mert ronda és félénk vagyok. Elég szar érzés látni a párokat sétálni az utcán meg hogy más férfiakra simán nyomulnak a nők, miközben engem le sem szarnak. Azon gondolkozok hogy meg kellene ölnöm magam mert ebből a folyamatos depressziós állapotból meg elutasítottságból nagyon elegem van. Tényleg már 27 éves leszek de még egy barátnőm sem volt.
2021. febr. 2. 20:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
86%
Ezt fogadd meg és kezdj el keményen edzeni, otthon is lehet. Hacsak nem akarsz 40 évesen is itt tartani. Szenvedni fogsz az elején az biztos. Elkezdeni nehéz meg bele jönni. Olvass róla először is tanulj sokat. Szokták mondani a férfinak szenvedni kell hogy férfivá váljon. Ez sajnos nagyon igaz.
2021. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Régebben edzettem de nem nagyon jött be, fejlődtem valamennyit de nem lettem kimondottan izmos.
2021. febr. 2. 22:32
 23/28 anonim ***** válasza:
55%
20. As. Èn evek ota edzek, nem vagyok egy puha alak, de a nok levegonek neznek.
2021. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
71%

Én sem vagyok jobb helyzetben de tegyél azért hogy akarjanak a nők,lehet hogy 2-3 évedbe fog telni de szerintem megéri hiszen csak egyszer élünk.

Internet ugye a barátod,annyi hasznos dolgot meg lehet már találni a női nemről is,tanulmányozd őket,olvass utánuk,fejleszd magadat mind testileg és lelkileg.

Sportolj mert annak jótékony hatása van,hidd el.

Sok hasznos könyv van,amiket érdemes el olvasni.

Győzd le a félelmeidet,változtass magadon,nem lesz könnyű de egy idő múlva büszke leszel saját magadnak,plusz az önbizalmad is fog nőlni csak komunikálj is az emberekkel.

Szánj ezekre időt,tudom lehet hogy butaság de ha már élünk ne siránkozzunk,fogjuk magunkat és csináljunk magunkból egy olyan embert amilyet mi akarunk.

Nem kell Arnold Schwarzeneggernek lenned de fontos az hogy jól ki nézz ugye az az vonzó legyél,jó legyen a szöveged stb..

Miért ne adnál magadnak esélyt a tanulásra?

Aztán amit meg tanulsz szépen lassan gyakorlod az embereken,ez pszichológia is.

Olyan sikereid lesznek hogy azt el sem fogod hinni,sajnos ilyen ez a világ,vagy fejlődsz mindig vagy a múltban ragadsz.

Sok sikert.

2021. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem mi a teendő: a nők iránt érzett sóvárgást gyűlöletté kell formálni, tehát lényegében utálnom kell őket.
2021. febr. 3. 08:10
 26/28 anonim ***** válasza:
20%
25. Èn ilyen vagyok pont. Levegonek nezem oket. De mivel nem vagyok jopasi igy örülnek is ennek, mert legalabb egy elutasitassal kevesebbet kell adniuk. Ok is levegonek neznek engem, sőt annal inkabb annak, ha te is annak nezed oket (ez csak akkor mukodik ha jo pasi vagy, akkor elerhetetlennek fogsz tűnni es vonzonak, de ha nem vagy jo hapsi, akkor szimplan csak orulni fognak h egyel kevesebb selejtes pasi van).
2021. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A gyűlölet semmi jóra nem vezet. Ne harahudj, de az intellektusoddal is baj lehet, ezek alapján... Meg gondolom neked is cicababa kell. :D Keress a saját kategóriádban... Ja, hogy azok csúnya nők, vagy átlagosak?! Hupsz. Akkor egyedül maradsz.


Megfigyeltem,hogy a legtöbb ilyen férfi nem látja reálisan a dolgokat... Aztán csodálkoznak...


És nem minden a külső. Nekem egyik párom se volt kimondottan szép, vagy adonisz, de szerettem őket... Mert okosak voltak, értelmesek, érdeklődők...


25N

2021. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27#-es vagyok. Lemaradt, hogy én is átlagos vagyok, állitólag szép arcal.
2021. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!