Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakinek sosem lesz kapcsolata, pedig szeretne?

Figyelt kérdés

Nem tudok ismerkedni, nincs baráti társaságom. Szeretnék nagyon barátnőt meg később persze családot is. De azért mert ilyen szerencsétlen vagyok és nem tudok ismerkedni szerintem sosem lesz senkim.

Sokan azt mondják hogy előbb utóbb mindenki megtalálja a párját. Bárcsak így lenne. De ha valaki nem próbálkozik akkor nem sok esélye van szerintem.


2021. febr. 6. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Persze, sajnos rengeteg ilyen ember van.:(
2021. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Jelen! 21/F Incelnek nem mondanám magam, mert az én hibámból nincs barátnőm. Semmi kedvem se lefogyni 140 kilóról, úgy nézek ki mint aki szétfolyik mindjárt xd Emellett dolgozni/tanulni is derogál. Megérdemlem a sorsom. Öngyilkosságot fogok elkövetni nemsokára :)
2021. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerinted majd egy nap rádtöri valaki az ajtót, hogy azért jött, mert a párod szeretne lenni

? 🤷‍♀️

2021. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
keress baráti társaságot. biztos van egy hobbid, ugye? a neten valszeg vannak ilyen csopik, lépj be, csevegj.
2021. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sajnos elég sokszor előfordul.
2021. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Minek akarsz barátnőt, ha még barátod sincs? Az első, hogy megtanulj emberek felé nyitni, ez baráti társaság által lehetséges csak. Utána majd jöhet a romantikus barátság, minden a maga idejében.

Az biztos, hogy ha nem változtatsz, akkor egyedül maradsz. Én 30 évig voltam egyedül, szóval hidd el, a várakozás nem vezet semmire. Tenni kell!

2021. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van.

Én is így vagyok,és a környezetemben is tudok rá példát.

Nem is kell túlzottan okokat keresni hozzá.Én pl szintén nem ismerkedem,nincsenek baráti köreim,kisvárosban élek és nem tartozok a szép nő kategóriába.

Manapság ez már elég is hozzá mindkét nem esetében.

2021. febr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mivel ez nem egy alapvető mindenikek járó alapjog. Így kitalálhatod a végeredményt.


Mindazonáltal az egyedüllétnek is megvannak az előnyei. Persze egy Incel fórumon felesleges erről magyarázni.

2021. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretnék egy barátnőt de mivel senkinek sem tetszem ezért örökre egyedül maradok. 32 vagyok de remélem nem sok van már hátra

Hiába teszek érte mindig egyöntetűen azt kapom a nőktől hogy nem vagyok az esetük.

2021. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2-es inkább szakembert keres fel
2021. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!