Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rossz a helyzet tinderen?

Figyelt kérdés

Még soha nem használtam, de úgy döntöttem teszek egy próbát. Itthon ülve nem nagyon látok más lehetőséget. Viszont annyi rosszat olvasni ezen a fórumon erről az egészről, hogy már előre elment a kedvem. Tényleg ennyire rossz a helyzet, hogy nem találni normális lányt? Kicsit úgy érzem, hogy a nagyon kiábrándult férfiak a leghangosabbak itt. Bár ez a kérdés is főleg hozzájuk fog betalálni, de azért teszek egy próbát :D

24/F



2021. febr. 10. 23:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Vannak igy elég sokan, sokéves kapcsolatok, egymás után stb. Tök normális partnerrel.
2021. febr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

"ha te értelmesen kitöltöd a bemutatkozót, jó minőségű képeket teszel fel, és intelligensen illetve tisztelettudóan közeledsz, erőfeszítést teszel bele, akkor ki fogsz tűnni a sok alja közül."


Hagyjuk már :D Nő ismerősök néha megmutatták a tinderüket, minden 2. férfi valamilyen manager, borozós, wakeboardozós, öltönyös képekkel.

Rám azért mondta pár lány hogy jól nézek ki, élőben sok sikerem volt, a karrierem is magas presztízsű és jól halad, az olvasottságomat és humoromat is szokták dicsérni, tinderen is egyedi, kreatív, kedves módokon próbáltam nyitni és kommunikálni.


Na így hoztam össze 3 hónap alatt kb 10 randit, úgy hogy legalább 50-60 lány lerázott, vissza se írt vagy azonnal törölt. A randipartnerek többségét pedig nem éreztem éreztem hozzám valónak, vagy külsőleg nem voltak annyira igényesek, vagy csak csapongtak ide-oda az életben. A hozzám hasonló lányok tehát akik jó átlagosak, igényesek, intelligensek, ambiciózusak, akikkel tinderen kívül sikeresen ismerkedem, itt leráztak. Végig ez volt az érzésem, hogy a tinderen a nők magukhoz képest igyekeznek sokkal feljebb választani.

2021. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell szidni. Nem kötelező használni.


De itt is ugyannyi az esély mindenre mint bárhol máshol.


Ugyanazok az emberek ülnek a buszon vásárolnak a boltban

2021. febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%

Ezektől függetlenül nem tartom rossz alkalmazásnak félreértés ne essék, remek emberekkel is találkoztam onnan, lehet hogy kapcsolatilag nem voltunk egymáshoz valók de azóta is beszélünk.

De azzal tisztában kell lenni, hogy a tinder egy nagy illúzió, látszólag leegyszerűsíti az ismerkedést azzal hogy a foteledből válogathatsz rengeteg partner közül, de a valóságban sokkal nehezebb ott bármit összehozni mint élőben.


12-es

2021. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

Fos az egész. Kislányok és kisfiúk játszótere, ahol a lányok kaphatnak egy kis figyelmet, ráadásul a legtöbb még ronda is, vagy prosti.


Ha meg esetleg ott találtad meg a párod, akkor szerencséd volt ennyi. 1000 ből az 1. Én meg buszon találtam meg egyszer a párom, tinderen meg még soha nem is találkoztam senkivel a fél év alatt. Tehát nekem egy busz utazás eredményesebb mint a tinderetek.

2021. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
#9-es: azért az durva, hogy egy kávét is sajnálnak. Nem mentegetni szeretném az ilyen spúr alakot, de volt olyan nő, hogy ragaszkodott hozzá az első randin, hogy a saját kavejat szeretne ő fizetni, mert van rá pénze. Nem felteteleztem, de tinderes esemény után találkoztunk és nem volt második. :)
2021. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
63%
4 év, 4 match, 0 értelmes üzenetváltás. 29-33 éves korom között. Szerinted?
2021. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%

Nekem egész normális srácok szoktak írni. Pár üzenetváltás után úgy is kiszűrhető, hogy ki érdeklődő, és ki az, aki max unalmában Tinderezik. Nem vagyok instacsaj, bár általában szépnek tartanak, a fiúk is legtöbbször ezzel a szöveggel írnak rám. Eddig egy randim volt Tinderről, ő kissé csalódás volt a számomra mert telóban tök normálisnak tűnt, élőben meg eléggé egy egoista seggfej volt, aki szinte egész randi alatt csak magáról tudott beszélni meg az excsajairól. Őt viszonylag hamar offoltam, nem lett második tali.

Sok srác elhívott már onnan randizni, de nem mindegyiknek mondtam igent, vannak elég nyomulósak is meg erőszakosak, persze előtte még jól benyalnak meg teszik a szépet, 2 mondat után meg már azt kérik, hogy legyél a barátnőjük. Most hívott el még egy srác randizni onnan, neki igent mondtam, meglátjuk mi lesz...

2021. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Egy próbát megér, de nagy csodára azért ne számíts. Bár sokáig nem voltam fent azért leírom a saját tapasztalataim: match volt néhány, nem sok de nem is 1-2. Ennek töredéke aki válaszolt is, java részt az is elhalt abban hogy rettentően kommunikáció képtelen volt a másik fél. (Konkrétan egy nagyon kedves ismerőst szereztem onnan, akivel végül jó viszonyban maradtunk azóta is.)


Nagyon sok bemutatkozó amit látni fogsz azzal kezdődik hogy IG: akármi.


Én úgy vettem észre a nők egy része követőgyűjtésre, és ego fényezésre használja az appot. Persze ott van a normális része is, de mint minden ilyen szolgáltatás esetén valószínűleg jóval több férfi mint nő van fent, így itt is hatalmas a "verseny".


Én az élő ismerkedést egyszerűbbnek és célravezetőbbnek tartom, ahol nem egy egyszerű fotó alapján döntünk hogy igen, vagy nem. Jómagam is így találtam rá a számomra tökéletes párra, egy egyszerű közösségi rendezvényen.

2022. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Azóta kipróbáltam, és már 7 hónapja vagyok együtt a lánnyal, akivel összejöttem ott :)
2022. jún. 1. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!