Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már sikeretek Tinder,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már sikeretek Tinder, Badoo és hasonló oldalakon?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róluk? Melyik a legjobb? Van értelme foglalkozni vele?

2021. febr. 13. 08:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/128 anonim ***** válasza:
73%
Tinderen igen. A Badoo-t a múltkor letöltöttem, és hát elég fapados emberek vannak fent többségében.
2021. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/128 anonim ***** válasza:
84%

Nem volt, pedig próbáltam régebben. A legnagyobb baj az volt, hogy akivel "párba" kerültem nem írt rám. Én pedig a legtöbbször úgy éreztem, hogy illetlenség ráírni. Bár igazából ez lenne a dolog lényege.


Akivel pedig mégis elkezdtem beszélgetni valahogy nagyon nem volt gördülékeny a beszélgetés. Pedig nem szokott vele probléma lenni, de nem szeretem azt amikor abból áll a beszélgetés, hogy kérdezel valamit és a másik válaszol. Megint kérdezel valamit és a másik megint csak válaszol. Persze ez lehet azért volt, mert külsőre nem voltam szimpatikus.


Munkatársam viszont talált badoon barátnőd és együtt is voltak egy fél évig. Igazából nem egy lehetetlen dolog, csak nyitottnak és kezdeményezőnek kell lenni. Valamint nyilván kell egy alapvető kreativitás is, hogy úgy tudj nyitni ami alapján érdekes lehetsz a másik számára, mivel lehet van rajtad kívül 20 másik ember aki ugyanúgy ráír az adott személyre.


F

2021. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/128 anonim ***** válasza:
73%

"A legnagyobb baj az volt, hogy akivel "párba" kerültem nem írt rám. Én pedig a legtöbbször úgy éreztem, hogy illetlenség ráírni. Bár igazából ez lenne a dolog lényege."


Bocsánat, hogy ezt mondom, de a férfiasság mintapéldánya lehetsz...

2021. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/128 anonim ***** válasza:
32%

1. Már megbocsáss, de persze, hogy fapados emberek vannak fent, továbbra is azt vallom, hogy aki nem fapados, annak nincs szüksége netes társkeresőre, mert a környezetében is talál párt.

Amúgy is, aki fent van ilyen társkeresőn, 90 %-ának van valami defektje, ez az igazság.

2021. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/128 anonim ***** válasza:
46%

Tinderen igen. Sőt én kb 2016 óta szinte csak azt használom ismerkedésre. Nincs mindig fent a telefonomom, sokszor letöröltem már akár ha lett kapcsolatom, akár ha kicsit elfáradtam, de amúgy abszolút működik nekem az app.


Igaz ehhez tegyük hozzá, hogy egész jóképű és magas vagyok, plusz az utóbbi pár évben úgy ahogy csajozni (duma, kezdeményezés, kiállás, stb) is egész jól megtanultam. Szóval nekem van napi átlag 2 matchem helyes csajokkal, de pl van egy régi jó barátom: 170 centis, kopaszodó, igénytelen, trógerül kinéző és öltözködő, vézna, szemüveges. Neki valahogy fél év alatt lett 5 matche, de azokra sem írt rá mert csajozni sem tud

2021. febr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/128 anonim ***** válasza:
73%
Tinderen nem ezt látom, de lelked rajta.
2021. febr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/128 anonim ***** válasza:
83%

5. Ha olyan menő csávó vagy, miért kell újból meg újból felmenned, miért nincs normális párkapcsolatod?

Bírom az ilyen vàrosi legendákat, ő a jóképű, magas, nagydumás férfiisten, de azért állandóan fent van tàrskeresőn... :D

2021. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/128 anonim ***** válasza:
77%

#4: az ugye megvan, hogy nem mindenki szeretne abbol a kb 5 ellenkezo nemu, korban hozzaillo szinglibol valogatni, aki a kornyezeteben van? nem mindenki dolgozik oriasi munkahelyen es van 60 fos barati tarsasga. ez nagyanyaink koraban biztos jo mentalitas volt, hogy tessek itt a jozsi a szomszedbol, meg a pisti a masik utcabol, a jani meg a kocsmabol, valaszd ki, melyik tetszik a legjobban es hello.


en speciel orulok a lehetosegnek, hogy nem csak a kornyezetembol valogathatok, mert itt nincs olyan, aki az en esetem lenne. de nyilvan valakinek mindegy, csak lyuk legyen/pasi aki bokol neki.

2021. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/128 anonim ***** válasza:
61%
#7: mondjuk mert egy parkapcsolat 2 emberen mulik??!! te valami boomer vagy, hogy azt hiszed, mindenki talal maganak valami kozepszeru part es tinderre csak a selejt megy fel? mert jujjj INTERNETEN ONLINE ismerkedik, fhuu de gaz, sokkal jobb lenne, ha a munkahelyen felszedne azt azsirosp icsaju julcsat es amellett doglene meg 40 ev mulva, nem kene ilyen ordogtol valo helyeken nezegetnie a szebb noket, mint a tinder. menj mar innen, 2021 van.
2021. febr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/128 anonim ***** válasza:
67%
9-es, nem szórakozóhelyen kell ismerkedni, ahol mindenki részeg lökdösődik, és fogdossa a másikat:D ott születnek az igazi románcok. Ha le is hánynak, annál jobb! Az interneten, ahol lehet kulturáltan beszélgetni, és utána randizni? Hát ki hallott már ilyet?
2021. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!