Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők 95%-a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők 95%-a budapesti. Azért nem akartok olyannal ismerkedni, aki nem ott lakik, mert az általános vélekedés szerint, az vidéki paraszt?

Figyelt kérdés
Budapestre járok be dolgozni napi szinten, multinacionális céghez (van lakásom, diplomám is van, annak ellenére, hogy nem ott lakom, kb 45-50 perc az út). Ha úgy alakulna, hogy lenne kiért, fel is költöznék. Mivel nekem nem okoz gondot az utazás, és hétköznap egyébként is ott vagyok, nem tudom, mi más lehetne a probléma. Amint kiderül, hogy nem ott lakom, többé senki se válaszol Tinderen.

#ismerkedés #vidékiparasztok
2021. febr. 14. 20:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
93%

en ezert nem offolnek ki egy alapbol szimpatikus ferfit, de teny, h nem a legidealisabb es kisse megneheziti a dolgokat.


sajnos nincs se jogsim, se autom, tehat en max tomegkozlekedessel tudnek eljutni hozza, ami azert nem

tul kenyelmes, egy kapcsolatban pedig nem 2 hetente talakozunk jo esetben. es nem azert mondom ezt, mert finnyas lennek utazni, hanem pont azert, mert RENGETEGET utaztam mar eddigi eletemben es kicsit mar elegem van. plane, h tudom, milyen a videki tomegkozlekedes, orankent-ketorankent egy busz.


az oke, h o jonnehozzam, de szerintem az sem tul egeszseges, haegy kapcsolatban mindig csak az egyik fel megy a masikhoz. volt tobb ilyen kapcsolatom is, es egy ido utan mar baromi unalmas volt, h mindig en voltam a ‘hazigazda’, o meg a vendeg, az en dolgaimat hasznaltak, en takaritottam utanuk, huztam agynemut, keszultem a jottukre stb. aprosagok, de neha mar besokall toluk az ember es vagyik ra, h ot lassak vegre vendegul es ‘szolgaljak ki’.


egyebkent videkikent azt vettem eszre, h a legtobb szuletett pesti mar azon ki van akadva, ha 20 percnel tobb ido valahova eljutni es megy a hiszti, ha 6 percnel tovabb kell varni a metrora/buszra. tehat kenylemes dolog hozzaszokni a bp- tomegkozlekedeshez es teny, h utana mar szar ravenni magad hosszabb utakra meg hozzaszokni a ritka menetrendhez. a bp-re koltozott videkiek (mint en) meg mar orulnek, h vegre nem kell minden nap ingazniuk es nem sirjak vissza azt az erzest.

2021. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
23%

"Onnan veszem, hogy Tinderen, vagy egyéb társkeresőkön a regisztráltak 90-95%-a budapesti"

A Tinderen kamu női profilok vannak te hülyegyerek. Komolyan elhiszed, hogy van olyan nő aki ne találna élőben palit és valami gagyi telefonos appon keresne magának valakit?? Komolyan ilyen hülye vagy?

Remélem előfizetéses ügyfele vagy a Tindernek, mert igazán megérdemled hogy elvegyék a pénzed.

2021. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
85%
Na a sok p-nahiányos megint osztja az észt. Nem láttatok ti nőket eddig, csak tévében.
2021. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
32%

Nem azért hiszem azt, hogy lehúznál, mert vidéki vagy, hanem mert nem ismerlek.


Ha meg ilyen sokat keresel, pláne nem jönnék össze veled. Nincs kedvem a különbözetet máshogy ledolgozni.

2021. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:
Milyen különbözetet kellene ledolgozni? Ezt nem egészen értem.
2021. febr. 14. 21:27
 36/62 A kérdező kommentje:
Az átlagnál lehet kicsit jobban keresek, de én nem mondanám kiemelkedőnek ezt budapesti viszonylatban. Viszont sok nőnél pedig pont ez a szempont, hogy olyat találjanak, aki megteremti az anyagi biztonságot, ezért én igyekszem olyan körülményeket teremteni, hogy ezt meg tudjam adni, ha végre találok valakit hosszú távra.
2021. febr. 14. 21:31
 37/62 anonim ***** válasza:
Én azért nem akarnék pestivel ismerkedni, mert nem hiányzik randinként 400km-t utazni. Gondolom ők is így vélekednek.
2021. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:
Nem kellene 400 km-t utazni, mivel Budapesten találkoznánk. Eleve ott dolgozom. És kb. 45 km-ről van szó.
2021. febr. 14. 21:44
 39/62 anonim ***** válasza:
100%

Már miért tartanánk parasztnak aki vidéki?! 🤔 Ez hülyeség!


Szerintem nem probléma, ha nem a fővárosban laksz, manapság egyre többen költöznek ki az agglomerációba, illetve akár messzebbre pl. Velence. Nyilván hosszú távú kapcsolatban, ha összeköltözésre kerül a sor, akkor dönteni kell, hogy ki költözik hova, kompromisszumot kell kötni.


Szerintem más oka van annak, hogy offolnak Tinderen.

2021. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem csak a Tinderen kellene keresgélni, pláne ha tudod, hogy Budapest-központú. Van egy csomó társkereső, a múltkor csak érdeklődésképp beírtam a keresőbe a lakhelyem, és kiadott egy csomót. Pedig egy vidéki kisváros.
2021. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!