Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők 95%-a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők 95%-a budapesti. Azért nem akartok olyannal ismerkedni, aki nem ott lakik, mert az általános vélekedés szerint, az vidéki paraszt?

Figyelt kérdés
Budapestre járok be dolgozni napi szinten, multinacionális céghez (van lakásom, diplomám is van, annak ellenére, hogy nem ott lakom, kb 45-50 perc az út). Ha úgy alakulna, hogy lenne kiért, fel is költöznék. Mivel nekem nem okoz gondot az utazás, és hétköznap egyébként is ott vagyok, nem tudom, mi más lehetne a probléma. Amint kiderül, hogy nem ott lakom, többé senki se válaszol Tinderen.

#ismerkedés #vidékiparasztok
2021. febr. 14. 20:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
#39, a legutolsó párbeszéd így zajlott: ráköszöntem, 2 mondatot beszéltünk arról, merre járt a képen, amit feltett. Egyből rátért, budapesti vagyok -e, válaszoltam, majd utána többé semmire se reagált. :)
2021. febr. 14. 21:48
 42/62 anonim ***** válasza:
100%

#39-es vagyok.


Ez esetben lehet, hogy tényleg ez volt a gond, (de biztosra sose tudjuk meg, mivel eltűnt a lány) de azért ne általánosíts szerintem.


Biztos találsz majd valakit, akinek nem lesz probléma, hogy jelenleg nem Budapesten élsz, ne add fel. :)

2021. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:
#40, néztem másokat is, de mindenhol ezt tapasztalom. 50 km-es sugárban, amiben benne van Budapeste 1000+ találat van, kisebben meg kb. 40-50 a teljes létszám és ennyi.
2021. febr. 14. 21:55
 44/62 peca1000 ***** válasza:
100%
Pécs is rogyásig van szingli nőkkel, társkeresőn legalábbis.
2021. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért ilyen finnyás meg lusta némelyik csaj. Ha a férfi kb. “nem a szomszéd”, akkor már off.


A vonatok tök jól működnek. Fél óra mondjuk Budapesthez 30 km-re egy város, de van gyorsabb vonat is. Plusz a BP-en a tömeg közlekedése is nagyon jó! Ha most nem dolgoznék homeoffice-ban, hanem be kéne járnom, akkor nekem egy vidéki városból, Margit hídtól nem messze, Budára kéne bejárjak és az össz-vissz 1 óra vagy 1 és negyed óra!


Akkor, ha lefikszálnék egy randit egy lánnyal Pesten, akkor az utazás nekem 3/4 és 1 óra között lenne.

(Legextrém esettben Pesten is tarthat tovább egy tömegközlekedés, ha pl. dugó van, járat késés vagy lekésés, de ha úgy vesszük minden flottul halad akkor ennyi.)


Meg, ha pl. ilyen időkben most lenne csajom és meglátogatna, egyrészt itt nyugalom van, romantikus vacsora nálam, közös filmezés (tényleges filmnézés), ha már ott tart a kapcsolat, akkor szex, a város történelmi pontjait is megmutatnám és előre begyakorlom az oda tartozó történetet; kis kirándulás.


De Pestre is költöznék később. Kis megtakarítással, fix állással (átlagon felüli nettó fizetéssel) és akár fel vehetek hitelt, hogy legyen egy saját lakásom, amit kényelmesen törlesztgetnék. Később ketten már könnyebb az élet, mint egyedül.


Fiatal F

2021. febr. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:

#45 egyet értek veled. Szerintem Pest megye és vonzáskörzete abszolút belefér távolság szempontjából. Illetve részemről pestiként akár Győr is, mivel vonattal tök jól megközelíthető.


Dolgozni Budapest másik felébe járok, szóval 1 órát utazok csak oda én is. (Volt ismerősöm, aki Velencéről járt fel dolgozni Pestre és hamarabb beért Ő a munkahelyére, mint én.)


Mindenkinek mások a preferenciák. Nyilván egy olyan kapcsolat, ahol a felek nem egy városban élnek több kompromisszumot igényel.. De szerintem alapból manapság az emberek nem tudnak áldozatot hozni a másikért, ugyanakkor elvárják, hogy velük szemben mindenki toleráns, kompromisszumképes legyen...


Én nem feltétlenül mondanám azt valakire, hogy "finnyás vagy lusta" csak, mert budapesti párt szeretne. Simán benne van a pakliban, hogy valakinek volt korábban olyan kapcsolata, ahol csak Ő utazott a másikért és ebből elege lett, és újra nem kockáztatna. Szerintem ez tök érthető.

2021. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
9%

Persze, a vonatok jól működnek, de vonatozzon az, aki szeretné, hogy megtámadják.


Nem utazom senkiért, de nem is várom el, hogy valaki folyamat utazzon miattam - ezért keresek pesti embert.

2021. febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
0%
En is mar csak a keruletbol valasztok lanyt, van ott eleg. Elso randin megnezem a lakcimkartyan az iranyitoszamot. Ha az elso 3 jegy nem egyezik akkor kalap, kabat.
2021. febr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
68%
45: Talán mert ha valaki ledolgozza a napi 8 óráját, 8at alszik, háztartást vezet, sportol, stb, akkor 2óra oda, 2 óra vissza egy órás randiért nem biztos, hogy "megéri".
2021. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
49%

49-es


Mit 2 óra oda, 2 óra vissza??


Egyébb ként egy tali nyilván a hétvégére lenne lefikszálva, nem hétköznap! És nem tudom, hogy nálad, ha te randizol neked mennyi ideig tart, de általában az első is lehet több, mint 1 óra!


Meg akkor szerinted lehetetlen egy randi lefikszálása, mert ott vannak a hétköznapi dolgok???


Azokat, akkor csinálja az ember, amikor nincs programja = hétköznap. A randi és egyébb magán dolgok, a 2 nem zárja ki a másikat.


45-ös voltam

2021. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!