Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők 95%-a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők 95%-a budapesti. Azért nem akartok olyannal ismerkedni, aki nem ott lakik, mert az általános vélekedés szerint, az vidéki paraszt?

Figyelt kérdés
Budapestre járok be dolgozni napi szinten, multinacionális céghez (van lakásom, diplomám is van, annak ellenére, hogy nem ott lakom, kb 45-50 perc az út). Ha úgy alakulna, hogy lenne kiért, fel is költöznék. Mivel nekem nem okoz gondot az utazás, és hétköznap egyébként is ott vagyok, nem tudom, mi más lehetne a probléma. Amint kiderül, hogy nem ott lakom, többé senki se válaszol Tinderen.

#ismerkedés #vidékiparasztok
2021. febr. 14. 20:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 A kérdező kommentje:
Addig viszont nem akartam feleslegesen 150-200 ezer Ft-ot elkölteni albérletre, ha már egyszer van lakásom, de lehet mégis ez lenne a jobb, ha ezzel növelem az esélyem.
2021. febr. 15. 22:35
 62/62 anonim ***** válasza:
Szerintem, akit érdekelni fogsz, azt úgy is érdekelni fogod, ha nem Budapesten laksz, akit meg nem azt nem. Szerintem ha van egy lakásod vidéken, felesleges Pestre költözni és havi 150-200 ezer forintot albérletre költeni, míg nincs barátnőd.. Érdemes lenne talán várni még egy-két hónapot, míg kicsit alább hagy ez a koronavírusos helyzet, mert most alapból én randik terén is azt látom, hogy óvatosabbak az emberek, nem annyira találkozgatnak.
2021. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!