Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők 95%-a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők 95%-a budapesti. Azért nem akartok olyannal ismerkedni, aki nem ott lakik, mert az általános vélekedés szerint, az vidéki paraszt?

Figyelt kérdés
Budapestre járok be dolgozni napi szinten, multinacionális céghez (van lakásom, diplomám is van, annak ellenére, hogy nem ott lakom, kb 45-50 perc az út). Ha úgy alakulna, hogy lenne kiért, fel is költöznék. Mivel nekem nem okoz gondot az utazás, és hétköznap egyébként is ott vagyok, nem tudom, mi más lehetne a probléma. Amint kiderül, hogy nem ott lakom, többé senki se válaszol Tinderen.

#ismerkedés #vidékiparasztok
2021. febr. 14. 20:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
68%
Nem nekem írtad, de akkor az a hét el van cseszve, mert hétköznap dolgozott, hétvégén meg vonatozhat le a pichába.
2021. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:
Továbbra se értem ezt a nem vonatozom témát. Én egy pillanatig nem várnám el ezt, már az elején leszögeztem, nekem pedig nem probléma utazni. Autóval járok, egyébként is Budapesten dolgozok, így végképp nem okoz időkiesést bárkivel is találkozni. Ha tetszik a csaj, örömmel találkozgatok vele és utazok akár 1 órát be, 1-et vissza. De úgy látom nagyon megragadtunk itt. Ha Budapestre költöznék, az se lenne jó, mert én ne költözzek senki miatt, utazni ne utazzak, mert ne utazzak senki miatt. Meg nehogy később odatehénkedjek stb. Akkor eljutottunk oda, hogy nincs megoldás, akármit csinálok, semmi se jó. :)
2021. febr. 15. 17:59
 53/62 A kérdező kommentje:
Egyébként az odatehénkedek dologra visszatérve. Ha nekem és a csajnak is van lakása, nincs szükség albérletre, logikusab következne, hogy valamelyikünk lakásába költözünk. Mivel nekem nem Budapesten van a lakásom, marad a csaj lakása. Mivel összeköltözésről beszélünk, akkor természetesen a költségeken már lehet osztozni, ezt már talán meg lehet oldani valahogy. Vagy lehet az, hogy nem osztozunk, hanem teljes egészében én fizetem a rezsit, mert én költöztem oda. Vagy kiveszünk egy 3. lakást albérletnek, és mindketten kiadjuk a saját lakásunkat, és akkor nem kell azt mondani, hogy én odatehénkedtem. Vagy veszek egy második lakást Budapesten, az önerőm megvan hozzá, és akkor beköltözünk oda. Van pár lehetőség.
2021. febr. 15. 18:11
 54/62 A kérdező kommentje:
De most jut eszembe, az is baj, hogy túl sokat keresek. Viszont, ha keveset keresnék, akkor meg azért nem lennék jó. :D
2021. febr. 15. 18:14
 55/62 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd el.


Csak a baj van ezekkel a nokkel. Van eleg penzed, fizess be egy 20 eves sugar babyre. Most hogy a vendeglatos, hoteles, stb dekorativ, de amugy nem piackepes csajok melo nelkul lettek, siman talalsz ilyet olcsoert...

2021. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
50: Mondjuk egy Miskolc-Budapest (városon belüli közlekedéssel együtt) táv simán van 2 óra.
2021. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
De Miskolc az szerintem több mint 30-45 km
2021. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezeket a fizess be egy sugarbabyre dumákat...
2021. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

Az odatehénkedést akkor mondtam, mikor nem tudtam, hogy van lakásod.


Az Pestre költözést meg nem értem. Ha ott akarsz lakni, miért nem költözöl magadtól? Nekem ebben nem tetszik, hogy tudnál, de nincs fix pina, így nem jó.

2021. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy én mindenáron Budapestre akarok költözni, hanem hogy én ezt rugalmasan kezelem. A legtöbb nő nem költözne más városba (és nem is várhatom el ezt), mint ahol most él, én viszont tudok alkalmazkodni. Ha véletlen Budaörsön találnék valakit, akkor oda is hajlandó lennék menni.
2021. febr. 15. 22:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!