Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok csajozni, es nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csajozni, es nem is akarok, de kene egy no a hazhoz, ezert azt talaltam ki, hogy...?

Figyelt kérdés

Feladok egy hirdetest, hogy 25-30 ev kozotti holgyet keresek takaritasra es szexualis szolgaltatasert, cserebe lakhatast es teljes erteku fizut tudok biztositani.

Ti jelentkeznetek ilyen hirdetesre? (Holgyek valaszat varom)



#hölgy #Hazhoz
2021. febr. 16. 00:29
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Mi ebben a rabszolga? Lakhatást biztositok, teljes ellátással, plusz teljes értékű fizetést is mellé, és cserébe csak annyit kérek, hogy tartson rendet körülöttem, és néha a szexre se mondjon nemet. Házas vagy? Akkor most is ugyanezt csinálod, csak még fizut sem kapsz mellé. Mondd meg nekem kérlek, mi ebben a rabszolga? :)
2021. febr. 16. 04:28
 12/54 anonim ***** válasza:
88%
Te beteg vagy ember. :D
2021. febr. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Hát, lehet hogy igazad van, és ez ráadásul velem jár, sajnos... :)
2021. febr. 16. 04:41
 14/54 Noren1989 ***** válasza:
89%
Takarítónőt, meg kurvàt keresel, baràtom. Mindkettő elérhető maniért, de àltalàban nem ugyanaz a személy a kettő 🤭
2021. febr. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
32%
szerintem simán találhatsz ilyet
2021. febr. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
25%
Ha milliós fizetésed van, simán rád bukkannak a golddiggerek
2021. febr. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
84%
Ezt mar sugarbabynek hívják, csak annyit fog kérné hogy fizet belőle egy takarítót. :)
2021. febr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
80%

Ennyire kiéhezettnek lenni..

Mi van amúgy ha meglop majd? Ha nem vagy otthon egyszer csak betoppan a barátja, és elvisznek mindent.

Ki tudja milyen nemi beteg.

Ezekre gondoltál?


Amúgy biztos lesz rá jelentkező bőven.

2021. febr. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyszerűbb és költséghatékonyabb hetente takarítónőt felkérni, és vagy szexkapcsolatra tartani egy szimpatikus lányt, vagy simán csak prostihoz járni. Ez az ötleted nem hiszem, hogy sokaknak szimpatikus lenne- láttam én pár lányt már, akik hirdettek, hogy lakhatásért cserébe takarítanak és "minden mást is" vállalnak a ház körül, de ők csúnyák, terhesek, vagy éppen mélyszegénységből kitörni vágyó romák voltak. Hát nem tudom, ezek a kategóriák közül neked melyik a legszimpibb, de ha ez a szint neked megfelel, akkor végül is nincs gond, találsz valakit majd. Ha ennél magasabbak az elvárásaid, akkor szerintem tényleg érdemesebb különvenni a kettőt.
2021. febr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
40%
400-500 netto?
2021. febr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!