Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok csajozni, es nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csajozni, es nem is akarok, de kene egy no a hazhoz, ezert azt talaltam ki, hogy...?

Figyelt kérdés

Feladok egy hirdetest, hogy 25-30 ev kozotti holgyet keresek takaritasra es szexualis szolgaltatasert, cserebe lakhatast es teljes erteku fizut tudok biztositani.

Ti jelentkeznetek ilyen hirdetesre? (Holgyek valaszat varom)



#hölgy #Hazhoz
2021. febr. 16. 00:29
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy ez jó terv, de egyelőre nem jutott eszembe jobb. És pont ezért irtam ki, hogy abból talán le tudom szűrni, hogy mennyire jó vagy nem jó ez a terv.

Ez amúgy nem hirdetés, nem is várom hogy itt jelentkezzen valaki. Később lesz esedékes, most még nem az.

2021. febr. 16. 20:18
 42/54 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem villogtatja a pénzt akkor nem is buknak rá 39#

Hiába van pénze sok ha a nők ezt nem veszik észre rajta, de attól még arra mennek.

2021. febr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Van valakinek valami versenyképesebb, effektivebb ötlete esetleg?
2021. febr. 16. 23:40
 44/54 A kérdező kommentje:
42, pontosan igy erzem en is.
2021. febr. 16. 23:41
 45/54 A kérdező kommentje:
Látod, még pénzzel se megyek sokra. Most gondold el, anélkül mekkora esélyem lehetett eddig.
2021. febr. 16. 23:43
 46/54 anonim ***** válasza:
100%

Csak próbálj nem erőlködni, és kicsit megnyugodni magadban. Értem ezalatt azt, hogy megbékülsz azzal, aki vagy, és magasról f*sol arra, kinek tetszel, kinek nem - de aki kedves veled, azzal te is kedves maradsz.

Nőként nekem beválik, és a párom is hasonló kaliber :)

Szurkolok neked, de ne vegyél pénzért lelket, és ne add el a sajátod! Hidd el, van olyan, aki nem a pénzre bukik - ilyen típusú nőként én már csak tudom. :)


25/N

2021. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz még kérdező?

Eddig: társkereső nyilván off, meg más rendes csajozás is mert nem működik. Marad a "barátnő bérlés" valami társkereső féleség amiről hallottam, meg ugye a már javasolt "haszonbérlet", azaz bérleti díjat természetben fizeti a csaj.

A takarítást felejtsd el!

Más opció meg nincs!

Jó éjt!

2021. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
52%

46# ami nőként beválik az sajnos férfiként abszolút nem szokott.

Nem írtál hülyeséget, mert tényleg önmagával kell megbékülnie az embernek és le kell tojni hogy kinek tetszel, de férfiként ezt tudva még nem fogsz elérni semmit

Hogy neked beválik annak szívből örülök

2021. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

46, köszönöm. :)

Ilyen voltam, vagy legalábbis probáltam lenni világéletemben, több-kevesebb sikerrel. 20 éve várok rá, hogy valaki felfedezzen magának, de most már sajnos kezd fogytán lenni a türelmem.

Megbékültem magammal, de azzal nem voltam képes megbékülni a 20 év alatt, hogy magányos vagyok.

2021. febr. 17. 00:03
 50/54 A kérdező kommentje:
Oké, akkor takaritás elfelejtve, majd lesz rá bejárónő. Ha ezt nem irom bele, akkor lehet még az ötletem működőképes?
2021. febr. 17. 00:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!