Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok csajozni, es nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csajozni, es nem is akarok, de kene egy no a hazhoz, ezert azt talaltam ki, hogy...?

Figyelt kérdés

Feladok egy hirdetest, hogy 25-30 ev kozotti holgyet keresek takaritasra es szexualis szolgaltatasert, cserebe lakhatast es teljes erteku fizut tudok biztositani.

Ti jelentkeznetek ilyen hirdetesre? (Holgyek valaszat varom)



#hölgy #Hazhoz
2021. febr. 16. 00:29
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
95%

Nem állok a kérdező pártján, de azt miért hívjátok rabszolgának, ha a kérdező fizetne érte?


A rabszolgának elég szilárd definiciója van és az biztos, hogy a rabszolga nem kap fizetést.

2021. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását. A nagy része tükrözi azt az igazi tipikus magyar mentalitást, ami miatt annak idején elhúztam abból az országból: "Nézd a szerencsétlent, rúgjunk rajta még egyet!".


"Olyat biztos talalsz, aki szexert cserebe ingyen ott lakna nalad, letezo jelenseg. Takaritora meg nincs folyamatos szukseg, az egyszerubb dolgokat elvegzed te, es berelsz valakit, aki hetente kijon egy nagyobb takaritasra."

Hmm, igazad van, végül is igy is jó.


"De olyan, aki eljar veled moziba, meg barati tarsasagba, egyebek, hat baratom ahhoz no kell, es ott neked is oda kell tenned magad egy kapcsolathoz."

Az miért nem elég, hogy nem kell törődnie az anyagiakkal, én pedig kedves vagyok hozzá?

2021. febr. 16. 12:20
 33/54 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem eleg, mert egy parkapcsolathoz tobb kell. Aki az a csajozas, hogy no kell a hazhoz, az ne csodalkozzon, hogy agyilag fejletlen, empatiaban nulla embernek nezik. Mert te most itt hisztizel ezen. Egyszerubb volt elmenekulni, de lathatoan ugyanugy utoler a problema. Miert a GYK-n teszel fel kerdeseket, ha nem birod a magyarosh-t? Menj kulfoldi oldalakra, ahol megkimelnek, es nem kell kiterned a hitedbol. Annyira szanalmasak az ilyen kerdezok, akik a valaszokon hisztiznek. Ne irj ki kerdest, ha nem birod a kritikat, es meg van oldva.
2021. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%

32: aha önsajnáltatás khm khm persze nyugodtan fogjad az országra. gondolom a magad csajozási tudatlanságát is másra fogod...


Azért nem elég, mert SENKI nem erre vágyik. Ha találsz is egy lerobbant nőt ehhez, azon nyomban lelépne tőled hogy megszedte magát, mert ezt csak munkának tekinti. 0-24-be meg senki nem akar dolgozni éveken át.

2021. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanis, aki vállalja a szexet, az kötve hiszem, hogy a takarítást is és fordítva."


Ez így van. Akinek nincs gyomra a farokhoz, az takarítani megy, és egyszerűen nem olyan ember. Akinek meg a szexért fizetsz, nem fog utánad takarítani.

2021. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
Akik "elhúztak az országból" miért nem az adott ország fórumait boldogítják?
2021. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

"Azert nem eleg, mert egy parkapcsolathoz tobb kell. Aki az a csajozas, hogy no kell a hazhoz, az ne csodalkozzon, hogy agyilag fejletlen, empatiaban nulla embernek nezik. Mert te most itt hisztizel ezen. Egyszerubb volt elmenekulni, de lathatoan ugyanugy utoler a problema."

Nem menekültem én semmi elől sem. Világ életemben megvolt ez a problémám. Csak eddig pénzem se volt. Most végre utólért a szerencse anyagi részről. De ettől még most is ugyanúgy egyedül vagyok mint eddig, magányos. Ezen szeretnék végre változtatni, hátha most végre sikerülhet.


"Miert a GYK-n teszel fel kerdeseket, ha nem birod a magyarosh-t?"

Ez a felület jutott először eszembe, mint kérdező oldal. Gondoltam, előzetes infót gyűjtök azzal kapcsolatban, hogy érdemes lenne-e ilyen módon párt keresni, Magyarországról.


"Menj kulfoldi oldalakra, ahol megkimelnek, es nem kell kiterned a hitedbol."

Hát lehet, hogy tényleg az lesz. De azért még reménykedem.

2021. febr. 16. 16:55
 38/54 A kérdező kommentje:

"32: aha önsajnáltatás khm khm persze nyugodtan fogjad az országra. gondolom a magad csajozási tudatlanságát is másra fogod..."

Rosszul gondolod, az az én problémám, nem másé. Ezzel a kereszttel éltem le az életem edigi részét, és reménykedem, hátha most sikerülne elhajintani ezt a keresztet.


"Azért nem elég, mert SENKI nem erre vágyik"

Nem tudtam, hogy Magyarországon ilyen jól mennek a dolgok, hogy senki se vágyik pénzre.


"Ha találsz is egy lerobbant nőt ehhez, azon nyomban lelépne tőled hogy megszedte magát, mert ezt csak munkának tekinti."

Lehet. De akkor legalább addig is enyhitettem a magányomon.

2021. febr. 16. 16:58
 39/54 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom megdőlni látszik az incelfront tűzzel-vassal terjesztett elmélete, miszerint a nőknek CSAK a pénz a fontos. A kérdezőnek van pénze, azt írja utolérte őt a szerencse anyagilag, de nője nincs. Ennyit a hülye elméletekről.
2021. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
De ha ez annyira jó terv, minek ide kérdést kiírni. Add fel a hirdetést... vagy ez az lenne? ... aztán meglátod, kik jelentkeznek.
2021. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!