Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőnek a magas férfi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőnek a magas férfi miért döntő ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Azt értem hogy a pasi ne legyen nála alacsonyabb, de ez a nő azért nem akarta masodik randit, mert a pasi 180 cm, a nő pedig 175 cm.


És azt mondta hogy ő nem ilyen alacsony pasikhoz szokott.


XD



2021. febr. 16. 18:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%
#9 Semmi olyat nem várok el, amit én ne tudnék nyújtani, de a legtöbben még ezt sem tudják megugrani. Átlagos pasikkal randizom amúgy.
2021. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Ki mondta? Ranezek, vagy nem erzek semmit, vagy erzek. Es akkor ha kicsi, akkor azert is szeretnivalo, ha atlagos, akkor azert, ha meg magas, akkor meg azert. Attol meg vonzero kell.
2021. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
14%
"Minél magasabb egy fickó, annál nagyobb a kocsija" Ősi aranyásó közmondás. :D
2021. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Nincs szükségem kifogásokra. Azzal randizok, akivel akarok és nem szükséges ezt minden hisztis kisfiúnak levezetnem. Folytathatod a sírást, kötözködhetsz, vagy kereshetsz olyat, akinek tetszel.
2021. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

mondjuk az onbevallasos alapon 180 centis ferfiak a valosagban kb 175 centisek. randiztam mar nem egy ferfival, aki tinderen kiirta magarol, hogy 185 centi, a valosagban meg akkora volt, mint en (178 vagyok).


amugy ha MINDEN MAS stimmel, elviselnem, ha velem egymagas vagy csak picit alacsonyabb, de ha amugyse fog meg annyira, akkor ez konnyebben visz ra a dontesre, hogy kioffoljam. egyebkent mivel sosem hordok full lapos cipot, ezert en egy 190 koruli pasival neznek ki jol. neked ez miert faj?

2021. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
de amugy ez a kerdes kb olyan szintu, hogy ‘ferfiaknak a csinos, jo alaku no miert donto ismerkedeskor’? (bar myelvtanilag a kerdesed elegge retard, kovettem ezt a szerkezetet)
2021. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tom.. Neki mindig az volt a kikötésem, hogy legalább egy fejjel magasabb legyen nálam. Hát a mostani párom nem az. De úgy beleszerettem, hogy nem is érdekel.
2021. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Sunshinedoll ***** válasza:
58%
Nem tudom, vannak ilyen törpillák, akiknek a lóf-sz is túl kicsi.
2021. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem más volt a háttérben. Nekem még nem volt magassággal gondom. Mivel csak 160cm vagyok, szinte az összes pasi égicirkáló mellettem.🤭
2021. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
44%

Jesszus, ekkora hisztit. A nő a jóval magasabb férfiakat preferálja. Ennyi. Mit kell ezen cirkuszolni? Vedd tudomásul, és lépj tovább!

Én 165 cm vagyok, de a 180 feletti férfiak tetszenek, egyszerűen mert azt találom vonzónak. Ez olyan, mint egy férfinek nem tetszik a vékony nő, mert mondjuk a husisabbat szereti. Van, akinek meg tökmindegy.

Nehogy már magyarázkodni kelljen, hogy miért az tetszik, ami.

2021. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!