Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsen barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen barátnőm? Azért, mert nem vagyok jóképű, meg izmos, vagy, mert csóró vagyok, vagy, mert nincsen autóm, vagy, mert zárkózott, csendes, félénk vagyok? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 18:49
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Én örülök neki, hogy nem csak nővel lehet boldog egy férfi, hanem, hogy vannak állatok és őket is lehet szeretni.
2021. febr. 16. 19:23
 12/30 anonim ***** válasza:
49%
A kommentjeidet olvasva a fejedben van a baj. Ezt mindig kihagyjátok.
2021. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
69%
De akkor ne hüllőket vegyél már, azok nem képesek téged viszont szeretni.. Inkább egy macskát, vagy maximum egy hörcsögöt.
2021. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Szerintem a hüllők is aranyos állatok, és lehet, hogy nem szeretnek viszont, mint egy kutyus, vagy egy macsek, de ez nem baj, mert engem sem szeretnek az emberek sem többnyire. A lényeg, hogy szeretnék én is boldog lenni még ameddig élek.
2021. febr. 16. 19:33
 15/30 A kérdező kommentje:
Amúgy van kutyám is, meg a faluban, ahol élek több kutyát is megszoktam látogatni, simogatni, meg van, hogy adok kutyaszalámit, mert szeretek boldoggá tenni másokat, meg mindig szeretni fogom az állatokat.
2021. febr. 16. 19:35
 16/30 anonim ***** válasza:
72%
Azt nem említetted, hogy milyen körökben mozogsz. Találkozol a mindennapokban egyáltalán nővel? Mert ha nem, úgy nehéz ám.
2021. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
30 évesen nincs autód? És ennyi idős korodra még nem értél el semmit? Ez sajnos sok Nőnél kizáró ok. Azz irod, akarsz családot, de mégis mire???? Hogy alhatna veled ogy szoba Nő csaladapaitasra?
2021. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Sajnos mivel barátaim sincsenek, meg mivel nem jártam régen sem bulikba, mert nem szerettem soha a szórakozóhelyeket, meg nem olyan munkahelyeken dolgoztam, ahol lett volna lehetőségem nőkkel megismerkedni, így ezek miatt inkább netes oldalakon próbáltam beszélgetést kezdeményezni. Az iskolában se tudtam csajozni, mert ott meg ki voltam közösítve, állandóan csúfoltak a lányok.
2021. febr. 16. 19:45
 19/30 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó + balszerencse. A többi független tőle.
2021. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
66%

Minden miatt együtt.


-pénzesség/csóróság

-jóképűség/csúnyaság

-jó duma, menőség/csendesség, önbizalomhiány


Mondjuk így nagyon egyszerűen, hogy ez a 3 fő kategória van, ami számít. Te mind a háromban béna vagy sajnos és ez azért elég durva. Ha legalább 1-ben vagy 2-ben jó lennél, akkor valószínűleg lenne csajod. Láttam már csúnya férfit is nővel, csóró férfit is nővel, de még csendes férfit is nővel. Csak azok legalább valami másban jók voltak.

2021. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!