Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsen barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen barátnőm? Azért, mert nem vagyok jóképű, meg izmos, vagy, mert csóró vagyok, vagy, mert nincsen autóm, vagy, mert zárkózott, csendes, félénk vagyok? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 18:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
59%

Izmos meg lehetsz, de persze konnyebb belesuppedni az onsajnalatba. Szerintem a szemelyesiged az, ami taszito. Volt 30 eves csavom akit en tartottam el 21 evesen, es NEM emiatt lett vege.

23N

2021. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
52%
Az a baj, hogy akkor már a hüllőket is hozzáírhatod a listádhoz, mert sok nő idegenkedik tőlük. És mi van, ha egy szép napon mégis meggondolod magad és nővel akarsz aludni, nem király pitonnal? Akkor már mit csinálsz?🤔
2021. febr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
57%

Nem lehet,h osszekuporgatsz 1/2 milliot es plasztikai sebesszel feltunoen jokepu ferfit csinaltaszt a mostani arcod helyere?? Mindent meg tudnak csinalni mar a plasztikai sebeszek. Nemtudsz annyira ronda lenni,amibol nem tudnak megalkotni egy szepfiut!


Meg gyurni otthon is lehet am. Vagy konuvel melokat vallalni es kozben izmosodsz.


Mindig van kiut. Koncentralj a megoldasra inkabb!!!

2021. febr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Inkább tartok király pitont, mint sem, hogy erről az álmomról is lemondjak egy nő miatt.
2021. febr. 17. 03:27
 25/30 A kérdező kommentje:
Nem fogok sebészekre költeni. Maradok inkább egyedül.
2021. febr. 17. 03:28
 26/30 A kérdező kommentje:
Engem nem kell eltartani, van pénzem, csak kevés.
2021. febr. 17. 03:30
 27/30 anonim ***** válasza:
74%

Most durva leszek,de muszáj öszintének lennem.

Lehet hogy jø ember vagy,csak gyenge.

Nincs benned elég kitartás,kurázsi.Azért vagy egy örök vesztes,mert hiányoznak lent a golyóid!A többi az csak maszlag.A penz,a kocsi,a jóképüség hiánya.

Lehetne nöd,meg ha nem is Angelina Jolie kinezetü,de lehetne!!!

Szedd össze magad ember!

Gondolj arra,hogy náladnál sokkal rosszabb helyzetbenlevök is akarnak "élni".Es tádám,élnek is!!

Pont ez az ,ami számít!!

Hamár itt felhozta valaki a gyùrást!

Volt egy kis satnya gyerek,akit mindenki csùfolt az iskolában.Megverték a társai,kiközösítették.Semmi wreje nem volt,kb mint egy etióp ùgy festett.A tesiórán nem tudott felmäszni a kötélen a kis vézna.Elvolt a sarokban egymagában.A csajok le se xarták.

Nos ez a kis satnya egyszer eldöntötte,hogy nem szeretné ezt örökké átélni.

Már már egy halál nyugodt , 100 kiló feletti szinizom pasas,akinek az útjából félreállnak az utcán.

2021. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Hüllőkkel sokkal jobban jársz mint a nőkkel hidd el. :D
2021. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Vagy szedj fel egy sárkányt.2in1🙂
2021. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ne keresd görcsösen, semmi értelme szerintem.
2021. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!