Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg szükségesek ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szükségesek ezek a közösségi magamutogatások az online társkereséshez?

Figyelt kérdés
Instagramom nincs, facebookon mindig csak egy friss kép, megfelelően kitöltött névjeggyel. Ennyi. Nekem egyáltalán nincs igényem arra (sőt, még frusztrálna is), hogy mások arcába toljam mennyire nagyszerű az életem, pedig úgy gondolom lenne mit mutatnom magamból. Online ismerkedés előtt érdemes lenne felépítenem valamilyen közösségi profilt, ahova felteszek pár klisés képet, mondjuk hajón, autóval és / vagy külföldön pózolósat.
2021. febr. 17. 00:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatom egy kérdés szeretett volna lenni.
2021. febr. 17. 00:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy fiú vagy-e vagy leány.
2021. febr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Keress hasonlót, ne másokkal foglalkozz. Semmivel sem vagy jobb vagy rosszabb, mint ők amúgy sem, akármit hiszel.
2021. febr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy az aki érdeklődik irántad milyen beállítottságú. Mostani páromat nem érdeklik ezek és engem sem.
2021. febr. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4#válaszolóval €rtek egyet.Társkeresön ismerkedtünk meg.A pärom képe helyett egy jing-jang ábra volt.Nekem volt 1 vagy 2 db képem.

A fb omon talän 4 db.Az övén semmi.Azóta se használjuk.Van az ezereves pár fotónk,oszt csá!

Mindig azon viccelödök vele,hogy ö volt a zsäkbamacska:D

Sosem erdekeltek ezek a kirakós dolgok.És nem is vonok le belöle következteteseket.Azon viszont jót röhögök,mikor vki azt mondja:Hù,hät ha nincs fbukja ,akkor mär az kva gyanùs!!Azzal nem tärgyalok!!


Ezzel szemben nekem meg az a vélemenyem erröl a

"kirakoma reggelikávémat"-ról,hogyha valakinek annyi esze van,hogy önként,és ingyen kiakja az életét a netre,az megerdemli.

A hivatalos szerveknek,a väsarlóvadäszoknak,csalóknak,

meg bárkinek,bünszervezetnek nyitott könyv egy ilyen profil.Minden ott van,barátok,ismerösök,gyerekeid száma,születesük ideje,hova jársz,mit zabáltál tegnap...Es még csak nyomozni se kell utánnad!

Aztán meg megy a nyarvogás,hogy a személyiségi jogok,meg miegymás.Hät bmeg te pakolod ki magad!Telexarod a nyaralàsi képeiddel a netet,aztán meg csodálkozol? Vicc!

2021. febr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Online ismerkedésnél néhány kép szükséges, hogy élőben el tudjátok képzelni egymást. Kerülni szoktam azokat a nőket, aki tele vannak fenék és mellmutogató képekkel. Add önmagad, így olyan párt vonzol be, aki téged keres.
2021. febr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy igen.
2021. febr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Keress hasonlót, ne másokkal foglalkozz. Semmivel sem vagy jobb vagy rosszabb, mint ők amúgy sem, akármit hiszel." nem léteznek emberi kvalitások se tán?milyen jó hogy senki se jobb vagy rosszabb.ez jó kis utópia.
2021. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!